باغ وحش یکی از مکان های تفریحی است که به واسطه تعداد مراجعین، پرسنل و نگهداری گونه های مختلف جانداران باید به طور دائم نظافت شود تا از بیماری حیوانات و انتقال بیماری از حیوانات به انسان ها جلوگیری شود.در این مکان همواره باید آلودگی و فضولات حیوانات جمع آوری و محیط نظافت شود.نظافت در باغ وحش برای حفظ سلامتی حیوانات و بازدیدکنندگان نقش مهمی دارد.نظافت یکی از مهم ترین معیارهای جذب بازدید کننده و جلب رضایت آن ها می باشد.نظافت باغ وحش به دلیل وسعت بالا، حجم تردد افراد مختلف، آلودگی هایی که توسط حیوانات تولید می شود بسیار سخت و زمان بر است.

نظافت صنعتی در باغ وحش ایده آل ترین گزینه است. با استفاده از نظافت صنعتی می توان بدون ایجاد مشکل برای حیوانات و با سرعت بالا نظافت را انجام داد.در نظافت صنعتی بدون تولید صداهای غیر معمول و ایجاد مزاحمت برای بازدیدکنندگان و ترساندن حیوانات می توان فرآیند نظافت را اجرا کرد.از جمله دستگاه های کاربردی برای نظافت باغ وحش، می توان به دستگاه واترجت صنعتی و سوئیپر اشاره کرد.این دستگاه ها دارای سرعت بالا در نظافت هستند و علاوه بر سرعت مزاحمتی برای حیوانات ندارند و آسیبی به آن ها نمی زنند.

با استفاده از روش های نظافت صنعتی در باغ وحش می توان همواره محیط را تمیز نگه داشت. نظافت دائم باعث جلب رضایت بازدیدکنندگان و در نتیجه افزایش سود می باشد.محیط تمیز باعث حفظ سلامتی حیوانات و جلوگیری از بیماری آن ها نیز می باشد.استفاده از روش های نظافت صنعتی باعث کاهش هزینه، افزایش بهره وری و کاهش زمان نظافت می شود.

واترجت صنعتی

با استفاده از دستگاه واترجت صنعتی آب گرم و آب سرد می توان تمام سطوح را نظافت کرد. این شوینده فشار قوی با استفاده از فشار آب تمام آلودگی های سخت روی سطح را جدا کرده و سطح عاری از هرگونه آلودگی می شود. با استفاده از این دستگاه می توان علاوه بر سطوح، قفس پرندگان و سایر حیوانات را به طور کامل تمیز کرد.با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی، می توان با خیالی آسوده، بدون آسیب به حیوانات و با سرعت و کیفیت بالا محیط را به صورت روتین نظافت کرد.

جاروی مکانیزه(سوئیپر)

 با استفاده از دستگاه سوئیپر می توان محوطه باغ وحش و مسیرهایی که افراد در آن تردد دارند را نظافت کرد.این دستگاه درابعاد مختلف طراحی شده است که می توان برای مسیرها و محوطه های گوناگون از آن استفاده نمود.با این دستگاه می توان تما گردوخاک و آلاینده ها را از روی سطح جمع آوری کرد.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع  خدمات نظافت صنعتی  می باشد برای دریافت مشاوره و اطلاع از خدمات این شرکت از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید