بانک ها جزء مهمترین  اماکن عمومی تجاری هستند. شعب بانک روزانه محل تردد افراد بسیار زیادی است. در همه شعبه ها افراد مهمی رفت و آمد دارند. نظافت این محیط به دلیل حجم تردد از اهمیت بالایی برخوردار است.استفاده از روش های نوین نظافتی کمک شایانی به حفظ زیبایی و بهداشت این اماکن می نماید. زیبایی و نظافت محیط اولین نکته جذب مشتری است.بهداشت محیط به ویژه در شرایط کنونی یک رکن اصلی برای انتخاب است همچنین حفظ سلامتی کارمندان و مراجعه کنندگان بسیار حائز اهمیت است.

استفاده از روش های سنتی در محیط های شلوغ و پرتردد کارآمد نمی باشد.در روش سنتی امکان نظافت محیط با سرعت بالا و در حضور افراد امکان پذیر نیست ولی در نظافت صنعتی تمام این نکات قابل اجرا می باشد. در این مقاله به دستگاه های مورد استفاده نظافت صنعتی د بانک می پردازیم.                                       

 دستگاه های نظافت صنعتی

برای نظافت صنعتی در بانک می توان از دستگاه های متنوعی برای بخش های مختلف شعب استفاده نمود.

تجهیزات مکانیزه نظافتی مانند: اسکرابر، سوئیپر، جاروبرقی، واترجت و نماشوی صنعتی.

با استفاده از این دستگاه ها زمان نظافت کاهش، کیفیت افزایش، مصرف آب، مواد شوینده و انرژی نیز کاهش می یابد.با استفاده از برنامه های نظافتی هزینه نظافت نیز بهینه می گردد.

جاروبرقی صنعتی

در محیط بانک برای جمع آوری زباله های کوچک و بزرگ می توان از جاروبرقی صنعتی استفاده نمود.جاروبرقی های مورد استفاده برای محیط های تجاری، جاروهای صنعتی با مخزن های بزرگ، قدرت موتور بالا و با توانایی مکش مایعات هستند.

اسکرابر صنعتی

برای نظافت سطح کف می توان از دستگاه زمین شوی صنعتی یا اسکرابر استفاده نمود. این دستگاه شامل دو مخزن آب تمیز و کثیف، برس و تی است.مهمترین ویژگی این دستگاه امکان شستشو و خشک کردن سطح کف به صورت همزمان است.اسکرابر ها در دو نوع دستی و سرنشین دار طراحی می شوند.

نماشوی صنعتی

نما اولین و مهمترین جلوه هر محیط است.نظافت نما به دلیل حجم و یا ارتفاع معمولا کار آسانی نیست.

با استفاده از نماشوی صنعتی می توان در کمترین زمان و به راحتی تمام نما را تمیز کرد.

سوئیپر صنعتی

برای نظافت محوطه بیرونی شعب و جمع آوری برگ، گرد و خاک و آلاینده ها مختلف می توان از دستگاه سوئیپر یا جاروی مکانیزه شهری استفاده نمود.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافتی است برای ارتباط با کارشناسان از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره دستگاه های نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید