تالارهای پذیرایی یکی از مهمترین اماکن برای برگزاری مراسم و ایونت ها می باشند.بسیاری از افراد برای برگزاری مجالس شخصی، مهمانی ها، همایش ها و …. از تالار های پذیرایی استفاده می نمایند. تالار های پذیرایی معمولا دارای محیطی وسیع برای پذیرایی از افراد هستند و از این رو انتخاب بسیاری از مجموعه ها می باشند. یکی از مهمترین مواردی که در انتخاب تالار بسیار تاثیر گذار است نظافت و تمیز بودن آن است. از این رو حفظ نظافت تالارهای پذیرایی برای حفظ مشتریان و جلب نظر آنان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

نظافت تالار های پذیرایی به دلیل وسعت آنها با استفاده از روش های قدیمی به سختی امکان پذیر است.استفاده از نظافت صنعتی، به دسترسی به کیفیت مطلوب در نظافت این محیط های وسیع کمک شایانی می نماید.

تجهیزات و دستگاه های نظافت صنعتی

استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی برای نظافت تالار پذیرایی باعث افزایش کارایی، بهره وری پرسنل، افزایش درآمد و کاهش اتلاف زمان در مجموعه می گردد.این تجهیزات این امکان را به افراد می دهند تا در کوتاهترین زمان ممکن محیط های وسیع را با بالاترین کیفیت نظافت کرد.

برای نظافت صنعتی تالار پذیرایی از دستگاه های زیر می توان استفاده نمود:

1-واترجت

2-اسکرابر

3-نماشو

4-پولیشر

واترجت در نظافت تالار پذیرایی

اولین صحنه ای که هنگام ورود به تالار پذیرایی جلب توجه می نماید محوطه و نمای اصلی تالار می باشد. برای نظافت محوطه می توان از دستگاه واترجت صنعتی استفاده نمود. اساس کار این دستگاه شستشوی سطوح با استفاده از فشار آب می باشد. همه تالار ها دارای آشپزخانه های بزرگ و برخی از آن ها مجهز به پارکینگ می باشند.از این دستگاه می توان برای شستشوی تجهیزات آشپزخانه، تاسیسات و پارکینگ نیز استفاده نمود.در آشپزخانه برای از بین بردن چربی و روغن از دیگ های بزرگ و همچنین سطوح مختلف می توان از دستگاه واترجت استفاده نمود. برای پارکینگ نیز می توان از این دستگاه کاربردی استفاده کرد.

استفاده از واترجت برای نظافت بخش هایی از تالار کمک بسیاری به صرفه جویی در مصرف آب می نماید.

اسکرابر یا زمین شوی صنعتی

نظافت سطح کف درتالار پذیرایی اهمیت ویژه ای دارد. برای نظافت این سطوح می توان از دستگاه اسکرابر(زمین شوی صنعتی) استفاده نمود. این دستگاه در نوع کابلی و باطری دار قابل استفاده است.

از مزایای استفاده از اسکرابر برای نظافت، قابلیت شستشو و خشک کردن همزمان این دستگاه است که این ویژگی کاهش زمان خشک شدن و نظافت سطح را به همراه دارد.

دستگاه نما شوی

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم نما اولین صحنه ایست که در دید مراجعه کننده جلب توجه می نماید.دستگاه نماشوی یکی از تجهیزات نظافت صنعتی برای شستشوی نما و شیشه ها می باشد.نظافت نما همیشه کار دشواری است که با استفاده از این دستگاه می توان نما و حتی شیشه ها در ارتفاع بالا را به راحتی و بدون خطر نظافت کرد.

دستگاه پولیشر صنعتی

درخشندگی سطح کف از دیگر عواملی است که بر زیبایی محیط تاثیر بسیاری دارد.به کارگیری دستگاه پولیشر این امر را میسر می سازد.استفاده از این دستگاه باعث صیقلی شدن سطح و صیقلی شدن سطح باعث کاهش تجمع آلودگی در خلل و فرج سطح شده و  کاهش میزان آلودگی سطح، سهولت نظافترا در پی دارد.

سایر تجهیزات نظافت صنعتی

در نظافت و نگهداری تالار های پذیرایی دستگاه ها و تجهیزات نظافت صنعتی متنوعی استفاده می گردد در بالا به تعدادی از این دستگاه ها پرداختیم از دیگر دستگاه ها می توان به انواع جاروبرقی، موکت شوی و سوئیپر ها اشاره نمود.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر ایران می باشد برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما  و برای اجاره دستگاه های نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید