تقریباً هر سازمان صنعتی روش نظافتی خاص خود را برای تمیز کردن و از بین بردن آلودگی ، چربی ، لکه ها ، زنگ زدگی و ….. در اختیار دارد.

نظافت در صنعت فرآیند بسیار مهمی در طراحی ، ساخت و تولید است زیرا تمام محصولات صنعتی باید عاری از هر گونه آلودگی باشند، در غیر این صورت ممکن است یک محصول خاص همانطور که پیش بینی شده عمل نکند و این مورد باعث می شود که به دلیل آلودگی یک قطعه، کل عملیات بی اثر باشد .مشاغل صنعتی باید اطمینان حاصل کنند که از خدمات نظافت صنعتی استانداردی در مجموعه خود برخوردار هستند تا از بروز تأثیرات منفی جلوگیری کنند.

نظافت صنعتی شامل دستگاه های نظافت صنعتی، مواد شوینده تخصصی و نیرو مجرب می باشد.

 کارخانه ها جزء بزرگترین و مهم ترین محیط های صنعتی به حساب می آیند.

نظافت کارخانه باید به صورت تخصصی و حرفه ای صورت گیرد، برای نظافت صنعتی کارخانه باید از شرکت های تخصصی این حرفه استفاده شود تا محیط به صورت کامل، در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت نظافت شود.

نظافت دستگاه ها در کارخانه های صنعتی

برای تولید محصولی با کیفیت و عاری از آلودگی، تمام محیط صنعتی شما باید به صورت روتین و دوره ای نظافت شود.

نظافت دستگاه ها در کارخانه ها کاری سخت و مهم است.

در برخی از محیط های صنعتی دستگاه ها آغشته به چربی و روغن و دوده می شوند.

پاک کردن آلودگی از روی دستگاه ها بدون آسیب رساندن به دستگاه نکته حائز اهمیت است.

در بازار مواد شوینده متعددی برای از بین بردن آلودگی از روی سطوح مختلف وجود دارد اما همه مواد های موجود در بازار استاندارد های لازم برای عدم آسیب رساندن به سطح را ندارند.

نکته مهم در نظافت صنعتی استفاده از مواد تخصصی است که بعد از استفاده، هیچ آسیبی به محیط، دستگاه و سطح شما نمی رساند.

برای نظافت سطوح مختلف در کارخانه نیز می توان از دستگاه های نظافت صنعتی استفاده کرد دستگاه های مخصوص شستشوی کف مانند اسکرابر های دستی و سرنشین دار.

شرکت فراپاک سازن آوا با ارائه خدمات تخصصی در زمینه نظافت صنعتی امکان استفاده از این خدمات را برای  مجموعه های مختلف فراهم کرده است.

برای خرید و آگاهی از اطلاعات مواد شوینده و محصولات تخصصی نظافت صنعتی و بهسازی سطوح نیز می توانید از طریق صفحه محصولات اقدام بفرمائید.

برا اجاره انواع ماشین آلات صنعتی نیز می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

 

پیام بگذارید