industrial cleaning

امروزه صنعت در حوزه های مختلف پیشرفت شگرفی دارد، یکی از این حوزه ها نظافت است.با تولید دستگاه های نظافت صنعتی تعریف جدیدی در حوزه نظافت، تحت عنوان نظافت صنعتی به وجود آمد.

نظافت صنعتی به معنای شستشو محیط های صنعتی توسط دستگاه های نظافت صنعتی است.

نظافت عادی با نظافت صنعتی از چند نظر متفاوت است.

1-نظافت عادی به صورت روزانه توسط افراد برای محیط هایی مانند منزل، محل کار، ماشین و … صورت می گیرد. ولی نظافت صنعتی به صورت تخصصی و برای محیط های صنعتی طبق برنامه ای از پیش تعیین شده باید اجرا شود.

2- در نظافت معمولی فرد شخصا با استفاده از مواد شوینده می تواند کار نظافت را انجام دهد و محیط را تمیز کند ولی در نظافت صنعتی از مواد شوینده مخصوص استفاده می شود.

3-در نظافت معمولی هر فردی می تواند کار نظافتی را انجام دهد ولی در نظافت صنعتی حتما اپراتور متخصص کار با دستگاه باید فرآیند را اجرا کند.

بهره گیری از نظافت صنعتی مزایای زیادی به همراه دارد.

  • کیفیت اجرای فرآیند به طرز چشمگیری افزایش می یابد و در محیط های صنعتی افزایش پاکیزگی محیط باعث افزایش کارایی می شود.
  • در محیط های صنعتی همیشه آلودگی هایی وجود دارد که از بین بردن آن ها با روش های روتین غیر ممکن است ولی با نظافت صنعتی از بین بردن تمام آلودگی ها میسر است.
  • صرفه جویی در زمان و هزینه و نیرو از دیگر ویژگی های نظافت صنعتی است.

در نظافت صنعتی دستگاه های متنوعی از جمله اسکرابر، واترجت های صنعتی، جاروبرقی، سوئیپر و ….. به کار می رود.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

پیام بگذارید