موکت

فرش و موکت می تواند جزء آلوده ترین وسیله ها در همه اماکن باشد، زیرا تمامی رفت و آمدها بر روی آن صورت می گیرد.

نظافت فرش و موکت می تواند تاثیر به سزایی در جلوگیری از انتقال آلودگی داشته باشد، چرا که فرش ها منبع جمع شدن میکروب و انواع آلودگی هستند.

نظافت فرش و موکت و خشک کردن آن، کار دشوار و زمانبری می باشد، مخصوصا در اماکن عمومی پر رفت و آمد مانند مکان های مذهبی.

موکت شو

استفاده از موکت شوی در اماکن مذهبی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. نحوه استفاده از این دستگاه بسیار آسان بوده و نیاز به مهارت خاصی ندارد.این دستگاه قابل استفاده در تمامی اماکن عمومی می باشد.

موکت شو

نحوه کار دستگاه به این صورت است که فرش یا موکت ابتدا با پاشش مواد شوینده و سپس آب شستشو می شود و آب ریخته شده روی فرش(یا موکت) توسط دستگاه جمع شده و سطح نسبتا خشک به جا می ماند.

بنا براین زمان شستشو، به ویژه خشک کردن فرش و موکت با دستگاه موکت شو بسیار کمتر از روش سنتی خواهد بود.

برای ضدعفونی فرش و موکت نیز می توان در مخزن دستگاه همراه با ماده شوینده مایع ضدعفونی هم استفاده نمود.

این دستگاه به دلیل قدرت مکش بالا مانع به جا ماندن آب در الیاف فرش می شود  و در نتیجه از جمع شدن باکتری ها و همچنین آسیب رسیدن به بافت فرش جلو گیری می کند.

موکت 2

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

همچنین شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیاز در زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

 

 

پیام بگذارید