train

قطار یکی از پر ترددترین و محبوب ترین وسایل نقلیه است. یک قطار تمیز نه تنها سفر را دلپذیرتر می کند ، بلکه باعث به وجود آمدن حس امنیت در مسافر می شود. شرکت فراپاک توانایی ارائه خدمات نظافت صنعتی به طور مداوم، 24 ساعته و در 7 روز هفته را دارد.

نظافت فضای داخلی قطار

در طول روز ما به طور فشرده و دائم از قطارها استفاده می کنیم. برای اینکه مسافران هر روز سفر دلپذیری را تجربه کنند، ما شبانه روزی کار می کنیم تا نیازهای آن ها را برآورده کنیم. یکی از مهمترین این نیازها نظافت فضای نشستن مسافر است ، بنابراین ما توجه بیشتری به صندلی ها می کنیم.

نظافت فضای داخلی قطار تنها شامل صندلی ها و فضای نشستن داخل واگن نیست، بلکه تمام قسمت های داخلی مانند رستوران و کافی شاپ، سرویس بهداشتی،فضای حمل بار، میله ها، شیشه ها، کف، و… نیاز به نظافت دارد. نظافت قطار به صورت مکانیکی و دستی صورت می گیرد.

در نظافت قطار از دستگاه های نظافت صنعتی مختلفی مانند جاروبرقی صنعتی، واترجت، بخار شو و مبل شوی صنعتی استفاده می شود.

نظافت فضای خارجی قطار

طبیعتاً فضای خارجی قطارها هم به نظافت نیاز دارد.گرد و خاک و دوده موجود در هوا روی سطح خارجی انباشته می شود. آلودگی های سطحی به راحتی با دستگاه های نظافت صنعتی از بین خواهند رفت.گاهی اوقات بر روی بدنه خارجی قطار نقاشی هایی با اسپری و …. صورت می گیرد که نظافت آن به رویکرد خاصی نیازدارد و نظافت ساده کافی نیست، ما روش های ویژه ای برای موارد اضطراری و حذف نقاشی های روی سطح خارجی داریم.

فراپاک تیمی ویژه از افراد آموزش دیده را به این مشاغل پیچیده نظافتی اختصاص می دهد.

فراپاک پیشگام تولید کننده طیف منحصر به فرد و گسترده ای از پاک کننده های صنعتی در ایران است.

با تولید پاک کننده های موثری که برای سطوح مورد استفاده قرار می گیرند ، آلودگی های روی سطح سریع و راحتتر از بین می رود این مواد شوینده با محیط سازگار بوده و خطری برای کاربر و محیط ایجاد نمی کند.

به همین دلیل است که پاک کننده های شیمیایی و روش های کاری سنتی به چالش کشیده می شود.

استفاده از مواد شوینده تخصصی ، نیرو خبره و دستگاه های نظافت صنعتی مناسب کیفیت نظافت را افزایش و سختی کار را کاهش می دهد.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

پیام بگذارید