آگاهی در رابطه با چگونگی نظافت تجهیزات و قطعات به سبب افزایش طول عمر آن ها بسیار ارزشمند می باشد.امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش مجموعه های ارائه دهنده خدمات نظافت صنعتی حتی در صورت عدم آگاهی در رابطه با چگونگی نظافت صحیح تجهیزات، فرد می تواند از امکانات این شرکت ها بهره مند شود.اغلب قطعات و تجهیزات به وسیله گرد و غبار، روغن و …آلوده می شوند.

در نظافت قطعات اطلاع از نوع آلودگی برای تعیین روش نظافتی از اهمیت بالایی برخوردار است. با دانستن نوع آلودگی تجهیزات و قطعات می توان روش نظافتی مناسب را انتخاب نمود.در نظافت صنعتی، دستگاه و مواد با توجه به جنس قطعات و حسایت آن ها برای جلوگیری از آسیب رساندن به قطعه و کاهش طول عمر مفید دستگاه انتخاب می شوند. علاوه براین موارد با استفاده از روش های نظافت صنعتی می توان فرآیند نظافت قطعات را در فواصل کوتاهتر، با کیفیت بالاتر و در زمان کمتر اجرا کرد.

دستگاه نظافت صنعتی مناسب برای شستشو قطعات

در نظافت صنعتی، برای نظافت در هر زمینه ای دستگاه ویژه ای طراحی و تولید گردیده است. همانطور که سطوح را می توان به راحتی با دستگاه نظافت کرد، بسیاری از تجهیزات و قطعات موجود در کارخانه ها و …. به وسیله دستگاه های نظافت صنعتی قابل شستشو هستند. متداول ترین دستگاه برای شستشو قطعات واترجت به ویژه واترجت آب گرم می باشد.

واترجت آب گرم

دستگاه واترجت آب گرم مجهز به سیستم گرم کن می باشد که بلافاصله بعد از روشن شدن، آب جریان یافته داغ می شود.این دستگاه شستشو را با پاشش آب گرم روی سطح انجام می دهد،این کار بدون آسیب رساندن به قطعات و صرفا برای از بین رفتن آلودگی صورت می گیرد.

این دستگاه دارای موتور الکتریکی می باشد، و گرم کن آن از نوع دیزل است. این مدل واترجت صنعتی قابلیت پاشش مواد شوینده را دارد و می توان در محل هایی با آلودگی زیاد، از ماده شوینده نیز استفاده نمود.

مزایای استفاده از واترجت آب گرم:

افزایش کیفیت نظافت

بیشترین کاربرد دستگاه های نظافت صنعتی برای شستشو و نظافت در صنعت است و عمده آلودگی در این اماکن چربی و روغن و … می باشد. استفاده از آب گرم در شستشو منجر به تمیزی بهتر و موثرتر می شود.

مدت زمان شستشو

دمای بالا در نظافت باعث تسریع فرآیند شستشو می شود. در اماکن صنعتی، تجاری و … زمان نظافت بسیار حائز اهمیت است.با استفاده از واترجت آب گرم  می توان زمان نظافت را به طرز چشمگیری کاهش داد.

مواد شوینده

هنگام استفاده از این دستگاه، دمای بالای آب باعث حل شدن و از بین رفتن آلودگی می شود بنابراین در بسیاری از موارد دیگر نیاز به استفاده از مواد شوینده نخواهد.مصرف مواد شوینده هنگام استفاده از این دستگاه به شدت کاهش می یابد.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما و برای اطلاع از مشخصات دستگاه واترجت از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید