مترو

وسایل نقلیه عمومی نظیر اتوبوس، تاکسی و از همه مهمتر مترو که محل عبور و مرور روزانه مردم می باشند باید به طور مرتب و روتین نظافت شوند چرا که مردم به طور مستقیم با این مکان ها در ارتباط  هستند و روزانه جمعیت زیادی توسط این سامانه ها جا به جا می شوند و می توانند محل تجمع و پخش آلودگی باشند.

نظافت در مکان های عمومی و وسایل نقلیه به دلیل حضور دائم مردم کاری سخت خواهد بود، همچنین نمی توان زمان زیادی را صرف نظافت این  مکان ها (به دلیل حضور مردم) کرد.

مترو یکی از مهمترین مکان های حمل و نقل عمومی است که تمامی قسمت های آن نیاز به نظافت دارد و خوشبختانه نظافت همه بخش های این سامانه توسط نظافت صنعتی امکان پذیر است.

نظافت مترو با دستگاه های نظافت صنعتی این امکان را به ما می هد که تمامی واحد ها نظیر سالن انتظار، پله برقی، گیت فروش بلیط، ریل ها، داخل و خارج واگن ها را به صورت اصولی و حرفه ای نظافت کنیم.

بخش عمده ای از فرآیند نظافت صنعتی می تواند همزمان با کار سامانه و حضور مردم صورت گیرد.

از دستگاه های نظافت صنعتی بسیاری برای نظافت سامانه حمل و نقل عمومی به ویژه مترو می توان استفاده نمود.

دستگاه هایی نظیر واترجت صنعتی(آب سرد و گرمجاروبرقی، اسکرابر، موتور اسکرابر، بخارشوی صنعتی، پله برقی شو و …….

نظافت و شستشو هر بخش از این سامانه توسط یکی از دستگاه های نامبرده صورت می گیرد.

مکان هایی نظیر مترو با حجم بالای تردد جمعیت و محدودیت های موجود، باید برای داشتن محیطی سالم برای کارکنان و مردم برنامه نظافتی منظمی داشته باشند.

این برنامه نظافتی شامل دستگاه های نظافت صنعتی، نیرو و موادشوینده است که زمان این برنامه با توجه به نوع محیط تعیین می گردد.

اجرای فرآیند نظافت صنعتی می تواند روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی در برخی موارد سالانه باشد.

نظافت ایستگاه های مترو

در ایستگاه های مترو بخش های مختلفی برای نظافت وجود دارد که به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم.

شستشوی سالن انتظار و راهرو ها به وسیله دستگاه کف شوی صنعتی (اسکرابر)، نظافت داخل واگن توسط واترجت، موتور اسکرابر و بخارشوی صنعتی و نظافت بیرون واگن ها توسط واترجت صورت می گیرد.

نظافت پله برقی های موجود در ایستگاه به وسیله دستگاه پله برقی شوی امکان پذیر است.(لازم به ذکر است که شرکت فراپاک سازان آوا تنها شرکت اجاره دهنده این دستگاه می باشد.) و شستشو ریل ها که عموما توسط واترجت صنعتی فشار قوی صورت می گیرد.

در اجرای همه مراحل فرآیند نظافت صنعتی، همراه با شستشو، عملیات ضدعفونی را هم می توان اعمال کرد.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

 

 

 

 

پیام بگذارید