مجتمع اداری

در سطح شهر مجتمع های بزرگ اداری، تجاری و مسکونی بسیاری وجود دارد، که هر کدام با توجه به نوع کاربری و استفاده ای که از آن ها می شود، آلودگی خاص خود را دارند.

در نظافت صنعتی برای هر کدام از این مجتمع ها می توان برنامه نظافتی خاصی تعیین کرد و با توجه به زمان بندی این برنامه، همه قسمت ها با به کارگیری دستگاه های نظافت صنعتی تخصصی تمیز می شود.

مجتمع اداری

در مجتمع های اداری به دلیل حجم بالای رفت و آمد افراد مختلف میزان آلودگی افزایش و بازه زمانی آلوده شدن محیط کاهش می یابد.

رعایت بهداشت و نظافت محیط، سلامت کارکنان و در نتیجه افزایش کارایی را در پیش دارد

علاوه بر بحث های نظافتی و رعایت بهداشت ، نظافت در محیط های اداری جنبه بازاریابی هم دارد.محیط تمیز در کارکنان و مشتریان حس امنیت ایجاد می کند، این حس باعث افزایش اطمینان فرد به مجموعه شده  و به روند کاری و بازار یابی کمک می کند.

نظافت در مجتمع اداری شامل بخش های مختلفی است.

1-ساختمان اداری

2- واحد اداری

نظافت ساختمان اداری شامل:

تمامی واحد ها، انباری، موتورخانه، نما، شیشه و پنجره، لابی، راهرو و پله ها، آسانسور، پارکینگ و سرویس بهداشتی می باشد.

نظافت واحد اداری شامل:

آشپزخانه، سرویس بهداشتی، اتاق ها، دیوار، کف، شیشه و پنجره، سالن، ادوات اداری، مبل و صندلی ها می باشد.

برای نظافت هر یک از این بخش ها از دستگاه و مواد شوینده نظافتی خاصی می توان استفاده کرد.

دستگاه هایی که برای نظافت اداری کاربرد دارند عبارتند از:

مبل شوی صنعتی، موکت شوی، اسکرابر، واترجت، جاروبرقی صنعتی.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

پیام بگذارید