تجاری

مجتمع های تجاری به دلیل حجم بالای رفت و آمدی که در آن صورت می گیرد، می توانند محل تجمع و پخش آلودگی باشند.

نظافت مجتمع های تجاری با شیوه های سنتی سخت و زمان گیر است و نکته مهمی که در نظافت این مجتمع ها باید به آن توجه کرد این است که این مکان ها عموما شلوغ بوده و در طول روز امکان نظافت وجود ندارد.

بنابراین باید از روشی استفاده شود که همزمان با حضور مردم بدون ایجاد مشکل بتوان فرآیند نظافت را پیش برد.

با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی می توان با رعایت نمودن تمام نکات بهداشتی و ایمنی در حضور مراجعین عملیات نظافتی را انجام داد.

این دستگاه ها باعث صرفه جویی در زمان بوده و خطری برای مراجعین ندارند.

مجتمع های تجاری بخش های گوناگونی اعم از پارکینگ، تاسیسات، آسانسور، سرویس بهداشتی، نما، مغازه ها و … دارند.

نظافت هر بخش از مجتمع تجاری با توجه به شرایط موجود نیازمند دستگاه و مواد مخصوصی است تا در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت فرآیند نظافت صورت گیرد.

با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی همه این موارد امکان پذیر می شود.

برای مجتمع های تجاری می توان برنامه نظافتی دقیق و دوره ای داشت تا از تجمع آلودگی وسختی نظافت اولیه و عمیق کاست.

استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی این امکان را به ما می دهد تا به توان همراه با نظافت، محیط را ضدعفونی هم کرد.

استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی برای مجتمع های تجاری مزایای زیادی از جمله کاهش مصرف آب و مواد شوینده، سرعت بالای نظافت و صرفه جویی در زمان و کاهش انرژی مصرفی و نیرو را به همراه دارد.

در نظافت و شستشو با دستگاه اسکرابر و واترجت حجم مصرفی آب میزان مشخصی بوده و نظافت توسط دستگاه با همان حجم به نحوه احسن صورت می گیرد.

در مورد مواد شوینده هم درنظافت با دستگاه های نظافت صنعتی اغلب نیازی به استفاده از مواد شوینده نیست بنابراین هزینه این آیتم  نیز تا حد زیادی کاهش می یابد.

استفاده از دستگاه اسکرابر برای سطح کف این امکان را می دهد تا همزمان با مراجعین شستشوی کف بدون باقی ماندن آب و سر شدن زمین صورت گیرد.

استفاده از دستگاه واترجت نیز امکان شستشو سریع سرویس های بهداشتی، پارکینگ و.. را فراهم می کند و از دستگاه جاروبرقی صنعتی می توان برای نظافت  کف مغازه ها و نمازخانه استفاده نمود.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

پیام بگذارید