در مجتمع های مسکونی با توجه به تعداد واحد ها و افراد ساکن در آن، رفت وآمد زیادی در جریان است.در مجتمع های مسکونی با توجه به وسعت نیاز به برنامه نظافتی روتین و بلند مدت وجود دارد.نظافت به روش سنتی و قدیمی برای محیط های وسیع بسیار زمان بر و پر هزینه است بنابراین استفاده از روش و تجهیزات نظافت صنعتی برای نظافت مجتمع مسکونی انتخابی ایده آل خواهد بود.استفاده از ماشین آلات صنعتی باعث می شود نظافت موثر تر باشد. نظافت تاثیرگذارافزایش بازه زمانی نظافت و کاهش هزینه را در پی دارد. در برج ها و مجتمع های مسکونی با توجه به تعدد افراد نظافت برای حفظ سلامت بسیار حائز اهمیت است.

دستگاه های نظافت صنعتی

برای نظافت مجتمع مسکونی می توان از دستگاه های واترجت، اسکرابر، نماشو، پولیشر و سوئیپر استفاده نمود.برای هر قسمت از مجتمع با توجه به نوع آلودگی باید از تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی مناسب استفاده نمود.

واترجت

نما، پارکینگ و معابر ورودی جلوی مجتمع ها را می توان با استفاده از واترجت های صنعتی نظافت کرد.واترجت امکان شستشوی سطوح با فشار آب را فراهم می کند بنابراین با استفاده از این دستگاه می توان از نفوذ آلودگی به عمق سطح جلوگیری کرد و تمام آلودگی ها را از بافت سطح جدا کرد.برای نظافت پارکینگ به دلیل وجود رد لاستیک،چربی و روغن ناشی از تردد خودرو استفاده از واترجت آب گرم پیشنهاد می شود.دستگاه واترجت برای شستشوی نما ساختمان بسیار کاربردی می باشد.برای نما می توان از واترجت آب سرد با قابلیت تنظیم فشار استفاده نمود.

اسکرابر

در مجتمع های بزرگ و وسیع تجاری، اداری و مسکونی برای شستشو و نظافت سطح کف راهرو و سالن ها می توان از دستگاه زمین شوی صنعتی (اسکرابر) استفاده نمود.با استفاده از این دستگاه می توان سطح را به صورت همزمان شست و خشک کرد. بنابراین خطر لغزیدن روی سطح برای افراد از بین می رود.با استفاده از اسکرابر می توان در مدت زمان کوتاهی مساحت بالایی را بدون صرف زمان و هزینه بالا نظافت کرد. اسکرابر در دو مدل سرنشین دار و دستی طراحی و تولید شده است.منبع تغذیه اسکرابر سرنشین دار باتری و در اسکرابر های کابلی از نیروی برق استفاده می شود.با استفاده از زمین شوی صنعتی می توان تمام آلودگی ها را از سطح کف از بین برد.  

پولیشر

برای جلوگیری از مات شدن و ایجاد ترک در سطح سنگ کف می توان از دستگاه پولیشر استفاده نمود. با به کارگیری دستگاه پلیشر می توان جلا وزیبایی سطح را افزایش داد.

سوییپر

برای جمع آوری آلودگی های ریز و درشت می توان از دستگاه سوئیپر(جاروی مکانیزه) استفاده کرد.برای نظافت فضای باز مجتمع ها این دستگاه کاربرد دارد.

به کارگیری تجهیزات و ماشین آلات نظافت صنعتی برای نظافت مجتمع های مسکونی کمک شایانی به ارتقای سطح کیفیت نظافت می نماید و باعث کاهش چشمگیر زمان و هزینه می گردد.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی می باشد برای ارتباط با کارشناسان ما می توانید از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید