نظافت معابر و محوطه در شهر های بزرگ کاری دشوار، زمان بر و مهم است.واضح است که زندگی در محلی کثیف برای هیچ فردی خوشایند و ایده آل نخواهد بود. از سوی دیگر نظافت و شستشو معابر، محوطه و خیابان ها در سطح شهر کاری انفرادی و شهروندی نمی باشد و باید از سمت شهرداری این فرآیند صورت گیرد.استفاده از تجهیزات قدیمی مستلزم به کارگیری افراد زیاد، زمان طولانی و هزینه های گزاف آن هم تنها برای یک بار می باشد.عدم نظافت محیط نیز باعث تجمع و ماندگاری آلودگی می گردد که باعث از بین رفتن زیبایی محیط و مهمتر از آن پخش انتقال آلودگی و شیوع انواع بیماری در سطح شهر می گردد.

با پیشرفت تکنولوژی و طراحی ماشین آلات نظافت صنعتی، شستشو و نظافت به مراتب با کیفیت تر و راحتتر شده است.  در نظافت محیط می توان از به روزترین و کارآمدترین دستگاه نظافت شهری استفاده نمود. دستگاه سوئیپر جزء بهترین دستگاه ها برای نظافت محیط های وسیع و مسطح است.شرکت ها و نهاد های خدمات نظافت شهری مانند شهرداری می توانند از این دستگاه برای بهبد کیفیت خدمات در سطح شهر استفاده نمایند.

سوئیپر

جاروی مکانیزه شهری یا همان سوئیپر توانایی جمع آوری زباله های ریز و درشت در سطح شهر را دارد. این دستگاه مجهز به مخازن بزرگ برای جمع آوری نخاله ها می باشد و از پراکندگی آلودگی جلوگیری می نماید.از این دستگاه می توان برای نظافت محیط های وسیع شهری، کارخانجات و … استفاده نمود.به کارگیری این ماشین آلات صرفه جویی در هزینه، نیروی انسانی و زمان را در پی دارد.

اهمیت و مزایایی به کارگیری سوئیپر

از مزایای استفاده از این دستگاه می توان به کاهش چشمگیر زمان نظافت و تعداد نیروی انسانی اشاره کرد.افزایش سرعت نظافت تاثیر بسزایی در کیفیت نظافت و افزایش بهره وری دارد.از طرف دیگر استفاده از دستگاه سوئیپر در نظافت شهر به دلیل مجهز بودن به سیستم فیلتراسیون، از پخش ذرات ریز گرد و غبار در محیط جلوگیری می نماید.استفاده از این دستگاه به حفظ سلامت کاربر نیز کمک می کند.

انواع دستگاه های نظافت شهری

انتخاب دستگاه مناسب تاثیر بسیاری در کیفیت نظافت دارد. کاربر باید با توجه به نوع آلودگی و شرایط محیط دستگاه مناسب و سازگار را انتخاب نماید.سوئیپر در دو نوع دستی و سرنشین دار طراحی و تولید می شود. مدل های دستی برای نظافت مساحت کمتر استفاده می شود این مدل در ابعاد کوچکتر طراحی شده است.دستگاه های سرنشین دار ابعاد بزرگتری دارند و برای محیط های وسیع به کار گرفته می شوند.

کاربردهای دستگاه

از این دستگاه می توان برای سطوح مسطح تمام اماکن وسیع استفاده نمود و محدودیتی در به کارگیری آن وجود ندارد. تمام معابر خیابان ها، پارکینگ، پارک ها، کارگاه یا کارخانجات، محوطه مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی و سایر فضاهای باز شهری را با سهولت با استفاده از دستگاه سوئیپر می توان نظافت کرد.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد. برای اطلاع از خدمات از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های نظافت شهری از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید