با استفاده از فناوری دستگاه واترجت می توان رسوبات انباشته شده در مخزن را پاک کرد. این دستگاه با استفاده از قدرت و فشار بالای آب این کار را انجام می دهد بنابراین هیچ منبع انرژی دیگر یا مواد تمیز کننده اضافی لازم نیست. طیف گسترده ای از نازل های واترجت وجود دارد که دارای طول و شکل های مختلفی هستند که استفاده از این دستگاه را برای بسیاری از موارد امکان پذیر می کنند نظافت مخزن با استفاده از  دستگاه واترجت نسبت به نظافت مخازن به صورت دستی و سنتی کاری به مراتب با کیفیت تر و آسان تر خواهد بود.

از آنجا که ورود به مخازن می تواند سخت و خطرناک باشد ، ما برای نظافت داخل مخازن از نازل های چرخشی خود استفاده می کنیم که نیاز به “ورود” را از بین ببرد.

ویژگی های نظافت مخزن ها با واترجت:

امکان نظافت  داخلی مخزن

امکان ضد عفونی کردن

تمیز کردن فضای داخلی لوله ها با قطر بالا

ایمنی بالای دستگاه هنگام کار

انواع مخازنی  که می توان با دستگاه واترجت نظافت کرد:

مخازن ذخیره سازی

راکتورهای دسته ای

دیگهای بخار

سیلوها

واگن های ریلی

پالایشگاه ها

نیروگاه ها و نیروگاه های هسته ای

از دستگاه واترجت می توان برای از بین بردن  لجن، رسوب، مواد بیولوژیکی و شیمیایی انباشته شده داخل مخازن استفاده کرد.

نظافت صنعتی جزء خدمات اصلی ما می باشد، بنابراین شستشو و نظافت مخازن هم یکی از تخصص های ماست.خدمات ما ترکیبی از سالها تجربه ، دستگاه ها و فناوری پیشرفته، مدیریت پروژه و ارائه دهنده مقرون به صرفه ترین خدمات موجود است. کاهش زمان نظافت، هزینه های شما را کاهش می دهد. اپراتورها و تکنسین های ما ثابت می کنند که در هنگام ارائه خدمات نظافتی ایمنی را در اولویت خود قرار می دهند و کاهش خطرات باعث کاهش ساعات کار می شود.

برا ارتباط با کارشناسان و استفاده از خدمات ما می توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام بفرمائید و برای اجاره انواع دستگاه های نظافت صنعتی می توانید از سایت رنت ابزار دیدن کنید.

پیام بگذارید