درمان

محیط های درمانی به دلیل رفت و آمد افراد بیمار و وجود آلودگی های مختلف باید به طور روزانه نظافت شوند.

در واقع محیط های درمانی جزء مراکزی هستند که همواره باید تمیز باشند تا از پخش آلودگی جلوگیری شود و محیط امنی برای کارکنان و مراجعه کنندگان به وجود آید.

نظافت این مراکز به دلیل حضور دائمی افراد و شرایط خاصی که در این محیط ها حاکم است کار آسانی نخواهد بود.

استفاده از روش های سنتی نظافت برای این مراکز بسیار زمان گیر و تا حدی غیر قابل اجرا می باشد.

نظافت سطح کف با دستگاه اسکرابر

در مراکز درمانی باید از روش های نظافتی استفاده نمود که تا حد امکان بی صدا هستند و با سرعت انجام می شوند.

مزیت استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی در مراکز درمانی این است که می توان همزمان با کار کادر درمان عملیات نظافت را هم انجام داد.

در مراکز درمانی بخش عمده ای از آلودگی در سطح کف جمع می شود، برای نظافت سطح کف می توان از دستگاه زمین شوی صنعتی اسکرابر استفاده کرد که این امکان را به ما می دهد تا در طول شبانه روز و در همه بخش ها از این دستگاه استفاده نمود چرا که این دستگاه هنگام کار صدای بالایی تولید نمی کند و همچنین بعد از شستشو سطح کف عاری از هر گونه رطوبت و آب است و خطر زمین خوردن برای بیماران و کارکنان وجود ندارد.

شستشو سطح کف با دستگاه اسکرابر زمان زیادی لازم ندارد و می توان به صورت روزانه از این دستگاه برای نظافت  استفاده نمود.

ضدعفونی سطح کف

مزیت دیگر استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی به ویژه دستگاه اسکرابر امکان شستشو و ضدعفونی محیط به صورت همزمان است.

دستگاه اسکرابر دارای دو مخزن مجزای آب کثیف و آب تمیز است هنگام استفاده از این دستگاه می توان مواد شوینده را داخل مخزن با آب مخلوط کرده و یا روی سطح کف پخش کرده و سپس عملیات شستشو را آغاز کرد، به همین ترتیب می توان از ماده ضدعفونی هم هنگام شستشوی کف استفاده کرد و سطح کف را  همزمان با شستشو ضدعفونی کرد.

شستشو کف همزمان با مراجعه بیماران

شستشو در دستگاه اسکرابر به وسیله برس زیر دستگاه و تی تعبیه شده در پشت دستگاه صورت می گیرد.

هنگام شستشو آب و مواد شوینده پخش شده روی سطح توسط تی پشت دستگاه کاملا جمع می شود و در نهایت سطح خشکی به جا می ماند بنابراین از این دستگاه به هنگام مراجعه بیماران هم می توان استفاده کرد چرا که خللی برای عبور و مرور افراد ایجاد نمی شود.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

پیام بگذارید