boiler room

تمام فضاها اعم از اداری، تجاری و مسکونی واحدی تحت عنوان موتورخانه دارند.

عموما با آمدن اسم موتورخانه تصویر فضایی تاریک و نمور در ذهن افراد نقش می بندد.

این تصویر خیلی به دور از ذهن هم نیست چرا که موتور خانه محل استقرار تاسیسات ساختمانی مانند پمپ، موتورو … می باشد که به مرور زمان و در صورت عدم رسیدگی باعث ایجاد رطوبت در محیط می شود.

نظافت، عمر تجهیزات و کارایی آن ها را افزایش می دهد.برای درست کار کردن تجهیزات لازم است آن ها را به صورت مداوم و طبق برنامه تمیز کرد.

رطوبت در محیط سر بسته عامل به وجود آمدن آلودگی و خرابی است.برای جلوگیری از این اتفاق به راحتی می توان از خدمات نظافت صنعتی بهره برد.

در فرآیند نظافت صنعتی با به کارگیری متد، دستگاه و مواد شوینده صنعتی مناسب با محیط به آسانی عملیات نظافتی اجرا می شود.

برای فضاهایی مانند موتورخانه که تاسیسات و تجهیزات ساختمان در آن مستقر است استفاده از هر دستگاهی برای نظافت ممکن نیست.

نظافت موتورخانه به وسیله واترجت صنعتی امکان پذیر می باشد.

برای شستشو تجهیزات و فضای زیر آن ها می توان از دستگاه واترجت صنعتی استفاده نمود.

با استفاده از واترجت، تمام آلودگی موجود روی سطح تجهیزات و سطح کف از بین خواهد رفت.

مزیتی که استفاده از واترجت برای این مورد دارد این است اکثر تجهیزاتی که در موتورخانه به کار می رود آهنی است و رطوبت باعث زنگ زدگی این تجهیزات می شود این در حالیست که هنگام استفاده از واترجت برای شستشو، می توان عملیات زنگ بری را هم انجام داد.

در محیط های تاسیساتی به دلیل استفاده از روغن، گریس و … ممکن است که سطح دارای چربی و سیاهی باشد که در این موارد نیز می توان از واترجت فشار قوی آب گرم استفاده نمود.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

پیام بگذارید