تمام اماکن عمومی، مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی دارای یک یا چند طبقه پارکینگ هستند.پارکینگ ها مکان های عمومی و پر رفت و آمدی به حساب می آیند. پارکینگ عموما اولین فضایی است که مشتری یا مراجعه کننده در آن قرارمی گیرد.تردد زیاد خودرو در پارکینگ باعث ایجاد آلودگی های مختلف می شود.نظافت پارکینگ های طبقاتی و بزرگ جزء امور نظافتی سخت و مهم است. نظافت مکانیزه پارکینگ از دو نظر حائز اهمیت است:1-حفظ زیبایی محیط 2-جلوگیری از بروز تصادف به همین خاطر در این بخش از مجتمع ها با هر نوع کاربری نظافت دائم و مستمر لازم است.برای نظافت پارکینگ به دلیل حضور افراد، تردد ماشین ها، نور محیط و….با محدودیت های مختلفی مواجه می شوید. استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی برای پارکینگ این امکان را به شما می دهد تا در کمترین زمان و با منعتف ترین برنامه عملیات نظافتی را اجراکنید.     

  یکی از مهمترین عوامل جذب مشتری و ایجاد حس امنیت در افراد فراهم کردن محیطی زیبا و تمیز است.

محیط با آلودگی های مختلف قطعا تاثیر خوب و مثبتی بر نگرش مشتری نخواهد داشت.این زیبایی و نظافت باید در تمام نقاط به چشم بیاید و پارکینگ اولین محیطی است که برای نظافت آن باید برنامه ریزی داشته باشیم. در سطح کف پارکینگ به دلیل تردد دائمی ماشین ها ردلاستیک، سیاهی و آلودگی روغنی به چشم می آید.وجود این آلودگی ها می تواند امکان بروز حوادث مختلف از جمله سرخوردگی و از دست رفتن کنترل اتومبیل را به همراه داشته باشد. برای از بین بردن این نوع آلودگی می توان از دستگاه های نظافت صنعتی استفاده نمود.با نظافت مستمر از آسیب به سطح کف و سایر سطوح جلوگیری می شود و در نتیجه هزینه ای برای تعمیر و تعویض کفپوش صرف نمی شود.

برای نظافت مکانیزه پارکینگ می توان از دستگاه های تخصصی نظافت صنعتی  مانند: اسکرابر، واترجت، سوئیپر و در جرم برداری پولیشر و جاروبرقی صنعتی استفاده نمود.

اسکرابر

شستشوی سطح کف در نظافت بخش مهمی به حساب می آید. در پارکینگ به دلیل حجم بالای تردد ماشین ها و وسعت محیط باید از روشی سریع و بی خطر استفاده نمود.دستگاه اسکرابر در ابعاد مختلف با مخازن و قدرت ها متفاوت در دو نوع کابلی و سرنشین دار طراحی شده است که با توجه به نوع محیط و دسترسی ها می توان از هر یک ازاین مدل ها استفاده نمود.

واترجت

در شستشو با دستگاه واترجت،آلودگی ها توسط فشار آب از روی سطح جدا شده و هیچ آلودگی روی سطح باقی نمی ماند.این دستگاه برای از بین بردن آلودگی های سخت کاربرد دارد.از اترجت آب گرم هم برای از بین بردن آلودگی های روغنی می توان استفاده کرد.

سوییپر

برای جمع آوری زباله های کوچک و بزرگ و گردو خاک روی سطح می توان از سوئیپر استفاده نمود.

جرم برداری

جرم برداری اصولا برای از بین برن آلودگی های ماندگار و رد لاستیک و… کاربرد دارد. در جرم برداری از دستگاه پولیشر و جاروبرقی به همراه مواد شوینده تخصصی و مناسب برای سطح استفاده می شود.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی است برای ارتباط با کارشناسان از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید