نمای هر بنا با هر موقعیت جغرافیایی و هر نوع کاربری اولین تصویر در نظر مراجعه کنندگان می باشد.نظافت، شفافیت و پاکیزگی در جلب نظر مراجعه کننده تاثیر بسیاری دارد.بنابراین حفظ پاکیزگی و نظافت محیط از اهمیت ویژه ای برخوردار است.شفافیت و درخشندگی نما مجتمع های تجاری یکی از نشانه های اهمیت به مراجعه کننده می باشد.

نظافت نما از گذشته تا به امروز کار سخت و زمان بری بوده است. استفاده از داربست و تجهیزات دستی قدیمی و به کارگیری روش های سنتی مشکلات بسیاری به همراه دارد به کارگیری روش های سنتی به ویژه در نظافت نما مجتمع های تجاری به هیچ عنوان صرفه اقتصادی ندارد.

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، شرکت های نظافت صنعتی به  ارائه دستگاه ها و تجهیزات نظافتی به روز پرداختند که می توان از این روش های نوین برای شستشوی نما استفاده نمود.

نظافت نما مجتمع های تجاری به وسیله دستگاه های نظافت صنعتی

امروزه نظافت نما مجتمع های تجاری به مدد دستگاه های نظافت صنعتی به امری آسان و بدون ایجاد خطر برای افراد تبدیل شده است.بهره گیری از دستگاه های مدرن نظافت صنعتی و تجهیزات مکانیزه نه تنها عملیات نظافت صنعتی رابه شیوه بهداشتی انجام می دهد بلکه آن را سرعت بخشیده و باعث صرفه جویی در زمان، آب و مواد شوینده می شود.استفاده از تجهیزات مکانیزه مانند نماشوی ساختمان بسیار سهل و آسان بوده و نیاز به نیروی خدماتی را کاهش می دهد که این کار در طولانی مدت صرفه جویی در هزینه ها را به دنبال دارد.

استفاده از دستگاه نماشوی این امکان را به کارفرما می دهد تا در فاصله زمانی مناسب فرآیند نظافت نمای مجتمع به صورت حرفه ای و منظم اجرا شود.

زمان نظافت نمای مجتمع با توجه به موقعیت جغرافیایی بنا و شرایط جوی تعیین می گردد.به طور معمول نماشویی در مجتمع های تجاری دو الی سه مرتبه  در سال صورت می گیرد.مدت زمان انجام فرآیند با توجه به متراژ و مساحت نما مشخص می شود.

مجتمع های تجاری با همکاری یک شرکت نظافت صنعتی حرفه ای می توانند از کلیه خدمات نظافتی نه تنها برای نما بلکه برای تمام مجتمع استفاده نمایند.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد. برای ارتباط با کارشناسان ما در این شرکت از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره دستگاه نماشوی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرائید.

پیام بگذارید