نظافت نما جزء مواردی است که اکثر افراد گمان می کنند اجرای این فرآیند کار دشواری خواهد بود. در سال های گذشته با توجه به عدم وجود و استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی، اجرای این فرآیند دشوار و پر خطر بود ولی امرزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری در همه زمینه ها به ویژه در بخش نظافت و افزایش تولید دستگاه ها و تجهیزات نظافت صنعتی می توان اغلب فرآیندهای نظافت صنعتی را با کمترین هزینه، در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت اجرا کرد.نمای ساختمان اولین و تاثیرگذارترین جلوه کسب و کار افراد می باشد.

نما و کسب و کار

هر فردی پیش از ورود به محیط، فضای بیرونی را مشاهده می کند و در صورتی که نمای بیرونی پاکیزه نباشد، حس خوبی در رابطه با کسب و کار شما در او ایجاد نمی شود.برای ایجاد تصویری تاثیرگذار در ذهن افراد باید نمای ساختمان که اولین جلوه کسب و کار شماست تمیز و آراسته باشد.امروزه برای داشتن نمای تمیز می توان از شرکت های نظافتی مجهز به تجهیزات به روز نظافت صنعتی بهره برد.

نماشویی

در فرایند نماشویی، باید تمام آلودگی های روی سطح نظیر گرد و غبار،نزولات جوی نظیر بارش باران و وزش باد، دوده حاصل از وسایل نقلیه عمومی، فضولات پرندگان و… نظافت شود. .چوب، کامپوزیت، شیشه، فلزات و انواع سنگ ها از جمله مواد به کار رفته در نمای ساختمان ها به شمار می آیند. هنگام نظافت نما باید جنس سطح را هم مد نظر قرار داد و از روش، دستگاه و ماده شوینده ای استفاده نمود که به بافت سطح نما آسیبی وارد نکند.

نظافت نما با نماشوی

 در نظافت صنعتی با طراحی و تولید دستگاه نماشوی، دیگر خطری کاربر را در نظافت نما تهدید نمی کند.با استفاده از این دستگاه می توان سطح نما را تا ارتفاع 15 متری نظافت کرد. این دستگاه با تولید آب خالص باعث می شود که بعد از نظافت هیچ اثری از لکه های آب روی سطح باقی نماند.همچنین استفاده از آب خالص جذب آلودگی سطح را کاهش می دهد.استفاده از پمپ در این دستگاه از بروز مشکل فشار آب در ارتفاع نیز جلوگیری می کند.

استفاده آسان برای کاربر

با استفاده از دستگاه نماشوی صنعتی بدئن نیاز به داربست می توان فرآیند نظافت را اجرا کرد.کارکرد ساده دستگاه به کابر با هر سطح دانش و تجربه ای امکان استفاده از دستگاه برای نظافت نمای ساختمان های مختلف را فراهم می آورد.

واترجت

واترجت یکی دیگر از دستگاه های نظافت صنعتی است که برای نماشویی قابل استفاده می باشد در این دستگاه با استفاده از فشار آب قابل تنظیم، می توان تمام آلودگی ها را از روی سطح نما زدود.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای ارتباط با کارشناشان از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های واترجت و نماشو از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید