هتل ها محل اسکان، برگزاری مراسم های مهم، همایش ها و به طور کلی جزء اماکن اقامتی و گردشگری محسوب می شوند.در محیط های اینچنینی نظافت بسیار مهم و حائز اهمیت است.

پاکیزگی و درخشش محیط در نگاه افراد بسیار تاثیرگذار است. هتل شامل بخش های مختلفی است که همه نیاز به نظافت دارند.

برای نظافت همه قسمت های هتل باید زمان و نیروی بسیاری صرف کرد همچنین هماهنگی امور نظافتی در زمان حضور افراد کاری بسیار دشوار است. در هتل ها به دلیل حضور دائمی افراد نمی توان از هر نوع ماده شوینده ای استفاده کرد چرا که برخی از این مواد شوینده تاثیر نامطلوبی بر هوای محیط دارند. هنگام شستشوی سطح کف به دلیل رطوبت ناشی از نظافت احتمال لغزندگی افراد وجود دارد. آلودگی منتقل شده به هتل از طریق کفش ها در فصل های پاییز و زمستان به دلیل بارندگی باعث کثیف دیده شدن سطح خواهد شد و نیاز به نظافت روتین دارد. علاوه بر این هزینه نظافت محیط های وسیع، با حجم تردد بالا بسیار زیاد خواهد بود.همه موار ذکر از مشکلات نظافتی در هتل ها است.

استفاده از روش های نظافت سنتی (آب و تی) یاعث می شود تا آلودگی به دلیل خیس ماندن سطح بیشتر در محیط پخش شود.

استفاده از خدمات نظافت صنعتی برای اداره امور نظافتی هتل بسیار کارآمد است.

با استفاده از برنامه های نظافتی که شامل، روش های نظافتی، نیروی متخصص، اپراتور دستگاه، مواد شوینده مناسب و از همه مهمتر تجهیزات و ماشین آلات نظافت صنعتی است می توان نظافت هتل را به راحتی انجام داد.در نظافت صنعتی برای نظافت هر بخش روش و دستگاه خاصی استفاده می شود.

یکی از مزایای استفاده از روش های نظافت صنعتی در هتل این است که همزمان با حضور افراد و با کمترین آلودگی صوتی می توان فرآیند نظافتی را اجرا کرد.

در هتل ها برای نظافت سطح کف می توان از دستگاه اسکرابر(زمین شوی صنعتی) با کمترین صدا هنگام نظافت استفاده نمود.

برای شستشوی دیوار ها و منظم کردن پرده ها می توان از دستگاه بخارشوی صنعتی استفاده کرد. برای نظافت موکت و سطوح مفروش، دستگاه موکت شوی صنعتی و برای گردو غبارگیری جاروبرقی صنعتی کاربرد دارد.

برای شستشوی پارکینگ، محوطه و سرویس های بهداشتی می توان از دستگاه واترجت استفاده کرد.

برای نظافت هریک از بخش های یاد شده عللوه بر دستگاه تخصصی، ماده شوینده مناسب (بدون آسیب به محیط و دستگاه) استفاده می شود.

شرکت فراپاک ارائه دهنده انواع خدمات نظافتی صنعتی به صورت دوره ای و دائم می باشد برای اطلاع از شرایط خدمات با کارشناسان ما در ارتباط باشید و برای اجاره انواع ماشین آلات صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید