با نزدیک شدن ایام نوروز و شروع مسافرت های نوروزی مراجعه به هتل و اقامتگاه ها افزایش می یابد.

به طور کلی و به ویژه در شرایط کنونی و شیوع بیماری، تمام این اماکن باید به طور مرتب نظافت و ضدعفونی گردند.

هتل ها باید دارای یک چک لیست نظافتی باشند و طبق این لیست، روزانه تمام موارد نظافتی را اجرا نمایند.

هتل ها با خانه داری نامناسب به احتمال زیاد توسط مسافران کنار گذاشته می شوند. شما چه یک اقامتگاه کوچک داشته باشید و چه یک هتل پنج ستاره ، مهمانان هرگز انتظار ندارند در اتاقشان با خاک ، مو یا گرد و غبار روبرو شوند و در صورت وقوع و مشاهده این موارد قطعا احساس عدم رضایت به آن ها دست خواهد داد و با توجه به اینکه امروزه اکثر مشتریان قبل از رزرو هتل به  بررسی آنلاین می پردازند و تجربه و نظر افراد از هتل شما را می خوانند ، این موضوع می تواند تهدیدی واقعی برای تجارت شما باشد.

واضح است که یک استراتژی موثر باید در اولویت اصلی هر هتل دار باشد.

در یک هتل نظافت تمامی قسمت ها اعم از نظافت اتاق، سرویس بهداشتی، تمیز کردن محصولات، تجهیزات و لوازم حائز اهمیت است.

هتل داری خوب یک سرویس نامرئی است ، به این صورت که مهمانان فقط در صورت عدم مشاهده در ارائه استاندارد مورد انتظار از تمیزی، واقعا به آن توجه می کنند. یک اتاق هتل سالانه می تواند میزبان صدها نفر از مهمانان مختلف باشد ، اما هیچ یک از این مهمان ها نمی خواهد که اتاق را استفاده شده احساس کند ، و این نقش کارکنان شما است که اطمینان حاصل کنند هیچ موردی از سرنشینان قبلی وجود ندارد و اتاق کاملا تمیز است.

برای اجرای استاندارد و اصولی فرآیند های نظافتی در محیط های عمومی و حساس مانند هتل ها می توان از خدمات نظافت صنعتی استفاده نمود.

نظافت و ضدعفونی هتل با استفاده از دستگاه های نظافتی قطعا از کیفیت بالاتری برخوردار است.

در نظافت صنعتی، نظافت و ضدعفونی تمام قسمت های هتل به وسیله دستگاه امکان پذیر است.

برای این امر از دستگاه های متنوعی مانند دستگاه اسکرابر (برای نظافت سطوح کف)، دستگاه جاروبرقی صنعتی (برای نظافت محوطه، راهرو ها و جمع آوری گردو غبار)، موکت شوی صنعتی ( برای شستشوی فرش  و موکت)، مبل شوی صنعتی (برای نظافت مبل و صندلی)،واترجت (برای شستشوی حمام، سرویس بهداشتی و استخر)، بخارشوی صنعتی (برای نظافت پرده و دیوار) و…. استفاده می شود.

شما می توانید برای نظافت و ضدعفونی هتل و استفاده از خدمات شرکت فراپاک با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید و برای اطلاع از مشخصات دستگاه ها از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید