نظافت پارکینگ

پارکینگ های طبقاتی، پارکینگ مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری به دلیل حجم بالای تردد ماشین ها به سرعت کثیف و آلوده می شوند و سیاهی  به جا مانده بر روی سطح کف پارکینگ جلوه ناخوشایندی به محیط می دهد.

پاک کردن رد لاستیک به جا مانده نیز با ابزار و  روش های سنتی نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

با استفاده از ماشین آلات صنعتی مناسب و مواد شوینده مخصوص می توان تمام آلودگی انباشته شده در سطح کف  پارکینگ را از بین برد.

برای نظافت پارکینگ ها دو روش نظافتی وجود دارد.

روش اول جرم برداری و روش دوم نظافت دوره ای است.

برای برخی پارکینگ ها هر دو روش با هم لازم است ولی در برخی از موارد تنها نظافت دوره ای کفایت می کند.

در پارکینگ های قدیمی که بدون رسیدگی و نظافت رها شده اند ابتدا باید جرم برداری صورت گیرد و سپس  برای جلوگیری از تجمع مجدد آلودگی، نظافت دوره ای به کار گرفته شود.

در برخی پارکینگ های نوساز که مسئولین مجتمع از ابتدای کار به نظافت محیط اهمیت می دهند می توان از ابتدا که میزان آلودگی کم و ناچیز است از نظافت دوره ای استفاده نمود که دراین حالت کلا به جرم برداری نیازی نیست.

فرآیند جرم برداری یا نظافت عمیق و  نظافت دوره ای که در مقالات قبلی به طور کامل به آن ها پرداخته ایم برای هر محیط با توجه به کاربری آن تعریف می شود و در هر حالت  لازم و ضروری است.

برنامه نظافت دوره ای، مواد و دستگاه هایی  که در این برنامه استفاده می شود و زمان بندی اجرای این برنامه همه و همه نیازمند مهارت می باشد.

گرفتن مشاوره از یک شرکت نظافتی و شرح نوع کار و نوع استفاده از محیط، می تواند به تنظیم برنامه ای دقیق و کاربردی کمک کند.

به طور کلی قاعده نظافت محیط به این صورت است که با توجه به نیاز محیط ابتدا باید جرم برداری یا نظافت عمیق صورت بگیرد و بعد از آن برای حفظ و نگهداری پاکیزگی محیط نظافت دوره ای کاربرد دارد.

پارکینگ ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

در محیط پارکینگ می توان از دستگاه های نظافت صنعتی نظیر واترجت آب گرم، اسکرابر و پولیشر استفاده نمود.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

پیام بگذارید