سرامیک

کاشی و سرامیک برای سطح های مختلفی کاربرد دارد.

فضاهایی  مانند استخر، سرویس بهداشتی، سطح کف مجتمع مسکونی، برخی قسمت های مجتمع تجاری و…

سطح کاشی و برخی از سرامیک ها به دلیل نوع بافت آن ها و خلل فرج های موجود در سطح، مستعد جمع شدن آلودگی می باشد.

بنابراین رها کردن این سطوح بدون نظافت باعث جمع شدن آلودگی، کدر شدن سطح و درنتیجه کاهش زیبایی وافزایش آلودگی محیط می شود.

برای نظافت سطح کاشی و سرامیک با توجه به فضایی که در آن به کار رفته می توان از دستگاه های مختلف نظافت صنعتی مانند اسکرابر، واترجت و پولیشر استفاده نمود.

هر کدام از این دستگاه ها کاربرد و  نحوه استفاده متفاوتی دارد که در مقالات قبلی به تفصیل در مورد هر یک توضیح داده شده است.

هر یک از این دستگاه ها مدل های گوناگونی نیز دارد که با توجه به پارامترهای محیط و نکاتی که باید رعایت شود مدل مناسب را باید پیدا و انتخاب کرد.

ماده شوینده سرامیک کلینر

برای نظافت آسان و سریع تر سطح کاشی و سرامیک شرکت فراپاک نسبت به تولید ماده شوینده مخصوص این سطوح اقدام کرده است.

نام تجاری این محصول سرامیک کلینر است.

این ماده مخصوص شستشو سطح سرامیک می باشد و متخصصان این شرکت با در نظر گرفتن تمام ویژگی های سرامیک دست به تولید زدند.

با استفاده از این ماده بدون آسیب رساندن به سطح می توان نظافت را با کیفیت بالاتر و زمان کمتر انجام داد.

سرامیک کلینر را می توان به طور همزمان با دستگاه های نظافت صنعتی استفاده نمود چرا که هیچ گونه آسیبی به دستگاه وارد نمی کند.

در صورت نظافت و رسیدگی به سطح های سرامیکی موجود، می توان زیبایی آن را چند برابر کرد و جلوه بهتری به محیط بخشید.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.
همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.
شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

پیام بگذارید