بر روی سطح کف به دلیل تردد بالا همواره آلودگی های متقاوتی وجود دارد.به طور کلی نظافت سطح کف در حفظ زیبایی محیط تاثیر بسزایی دارد.نظافت کف سالن در اماکن مختلف مانند سالن های ورزشی، آرایشی، تالارها و… از چند نظر حائز اهمیت است.به دلیل کیفیت بالا دستگاه های نظافت صعتی برای نظافت کف سالن به کارگیری دستگاه کفشوی صنعتی  پیشنهاد می گردد.به کارگیری کفشوی صنعتی علاوه بر بهینه سازی زمان، هزینه و کیفیت نظافت، موجب ارتقا دوام و تسهیل در نگهداری کفپوش ها نیز می گردد.

ویژگی های دستگاه اسکرابر

استفاده از دستگاه اسکرابر باعث ارتقای سطح سلامت و بهداشت محیط می شود.دستگاه اسکرابر موجب صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده می گردد.همچنین استفاده از این دستگاه از هدر رفتن زمان، انرژی و هزینه جلوگیری می کند.با استفاده از این دستگاه می توان سطح کف را به خوبی نظافت کرد.

در این بخش به بیان چند ویژگی از اسکرابر می پردازیم:

جلابخشی به سطح

استفاده نامناسب از کفپوش و به کارگیری روش های اشتباه نظافتی گاها باعث ایجاد خط و خش بر روی سطح    می گردد.نگهداری نامناسب از سطح کف باعث از بین رفتن جلای سطح و کدر شدن آن می شود.مجهز بودن دستگاه زمین شوی صنعتی(اسکرابر) به پد های مخصوص نظافتی از تمام موارد ذکر شده پیشگیری می نماید. می توان با تجهیز اسکرابر به پد مخصوص، لایه برداری سطحی انجام داد تا شفافیت از دست رفته نیز به سطح بازگردد.

خشک شدن سطح همزمان با شستشو

یکی از مهم ترین مشکلاتی که در روش سنتی و قدیمی نظافت هنگام شستشو سطح با آن مواجه هستیم رطوبت سطح پس از نظافت می باشد. در محیط های شلوغ این مشکل بیشتر دردسر ساز خواهد بود چرا که بعد از شستشو افراد نباید روی سطح رفت وآمدی داشته باشند که در اماکن شلوغ امری غیر ممکن است این موضوع باعث انتقال آلودگی وهمچنین لغزیدن افراد بر روی سطح می شود. هنگام به کارگیری دستگاه اسکرابر دیگر با این مشکل روبرو نخواهید شد.مکانیزم این دستگاه به گونه ای است که به صورت همزمان با فرآیند کفشویی، توسط سیستم مکش فوق العاده و لاستیک تی های دستگاه، همه آب و مواد شوینده باقی مانده و اضافی بر روی سطوح به داخل مخزن آب کثیف منتقل می شوند؛ به این ترتیب سطح به طور کامل خشک می شود.

سهولت کاربری

در نظافت سالن های وسیع کار شستشو باید توسط چندین نفر در مدت زمان طولانی صورت گیرد در حالیکه با استفاده از دستگاه اسکرابر مناسب با شرایط محیط می توان تنها با کمک یک اپراتور در کوتاهترین زمان ممکن سطح را نظافت کرد.

کیفیت نظافت

سهولت استفاده و کاربرد دستگاه اسکرابر باعث می شود اپراتور بتواند در طول روز چندین مرتبه سطح را نظافت کند این موضوع از تجمع آلودگی، کدر شدن و آسیب دیدن سطح جلوگیری می نماید.

دستگاه اسکرابر مناسب محیط

بهترین دستگاه، دستگاهی است که با شرایط محیط سازگار باشد.دستگاه اسکرابر در ابعاد و با حجم مخزن های متفاوت، به صورت کابلی و شارژی طراحی و تولید می گردد.قبل از انتخاب دستگاه ابتدا شرایط محیط را به خوبی و با دقت بررسی کرده و بعد از آن برای انتخاب دستگاه اقدام نمایید.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای ارتباط با کارشناس فنی از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه اسکرابر از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید