معابر، گذرگاه ها، پارک ها، خیابان ها و … همگی در فضای بیرونی و باز قرار دارند و در معرض انواع آلودگی هستند.این گذرگاه ها به دلیل دسترسی عموم و قرار گرفتن در محوطه باز شهری به سرعت آلوده می شوند و نیاز به نظافت دارند.برای از بین بردن آلودگی و نظافت گذرگاه های این چنینی می توان از واترجت صنعتی استفاده نمود. استفاده از واترجت صنعتی یکی از روش های تخصصی و کاربردی به منظور از میان برداشتن آلودگی های مختلف در این محیط ها می باشد.

اهمیت نظافت گذرگاه

یکی از موثرترین نکات در زیبایی مناظر شهری نظافت و پاکیزگی معابر و گذرگاه ها می باشد.از طرف دیگر عدم نظافت گذرگاه ها و معابر در زمان مناسب سبب بروز بیماری و آلودگی و پخش آن به وسیله تردد افراد در محیط می گردد و همچنین سبب افزایش تعداد حشرات و جانوران موذی در سطح شهر می شود. علاوه بر این موارد، عدم نظافت گذرگاه ها زیبایی و نشاط را از شهر می گیرد. با استفاده از دستگاه واترجت می توان از بروز تمام این مشکلات جلوگیری کرد. با شستشو معابر شهری با واترجت صنعتی انواع آلودگی های قدیمی و تثبیت شده،‌ به طور کامل از میان برداشته می شوند.

واترجت صنعتی

در واترجت صنعتی آلودگی و اجرام جدید و حتی قدیمی و تثبیت شده به وسیله  فشار آب تولیدی، توسط موتور و پمپ دستگاه از بین خواهد رفت.با این دستگاه می توان با بالاترین سرعت و بدون آسیب به سطح به نظافت گذرگاه ها و معابر پرداخت.

مزایای استفاده از واترجت

در نظافت شهری به دلیل وسعت و پراکندگی معابر و گذرگاه های موجود در سطح شهر استفاده از روش های سنتی و قدیمی برای نظافت کارآمد و ایده آل نخواهد بود، بنابراین برای نظافت شهری، نظافت صنعتی گزینه مناسب تری خواهد بود.استفاده از نظافت صنعتی باعث افزایش سرعت فرآیند نظافت و همچنین افزایش کیفیت این فرآیند    می گردد.به کارگیری واترجت باعث صرفه جویی در مصرف آب و استفاده بهینه از مواد شوینده می شود.

انواع واترجت صنعتی

کارواش صنعتی از نظر منبع تغذیع به دو دسته الکتریکی و بنزینی تقسیم بندی می شود، اساس کاری این دو مدل به طور کلی یکسان است.

واترجت الکتریکی

در این نوع از دستگاه واترجت موتور الکتریکی، ایجاد کننده نیروی لازم برای سایر بخش ها از جمله پمپ می باشد.

واترجت بنزینی

دستگاه واترجت بنزینی قادر به تامین فشار بالاتری نسبت به واترجت الکتریکی می باشد و عموما دارای ساختار پیچیده تری است. تجهیز یک کارواش بنزینی به مخزن سوخت باعث شده تا این مدل وزن بیشتر و ابعاد بزرگتری در مقایسه با نوع الکتریکی داشته باشد.

کارواش آب گرم

ضدعفونی کردن سطوح به ویژه در محیط های شهری و در هنگام بروز بیماری های همه گیر از اهمیت بالایی برخوردار است. یک کارواش آب گرم با تجهیز به یک آبگرمکن الکتریکی و یا دیزلی قادر است دمای آب خروجی را افزایش داده و به این وسیله به دستگاهی ایده آل در ضدعفونی نمودن بخش های مختلف شهری تبدیل گردد.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه واترجت از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید