سازمان

نظافت تنها به معنای حفظ پاکیزگی محیط نیست بلکه در جلوگیری از ایجاد عفونت، ویروس و باکتری نیز نقش مهمی دارد.

نظافت محیط در تصویرسازی ذهنی و تضمین کیفیت خدمات قابل ارائه توسط سازمان برای مراجعه کنندگان هم نقش مهمی ایفا می کند.بنابراین نظافت محیط می تواند یکی از عوامل رقابتی برای سازمان ها باشد.

از طرف دیگر ، باید به این فکر کنیم که کارمندان چگونه احساس بهتری دارند  و چگونه می توانند در محیطی که آلودگی های مختلف (فرش کثیف ، آلودگی روی کاشی های کف ، گرد و غبار میزها و پنجره های کثیف)در آن وجود دارد کارکنند. ما اغلب  به این موضوع فکر نمی کنیم که بیماری و آلرژی ناشی از آلودگی در سازمان منجر به مرخصی کارکنان شده و در نتیجه باعث کاهش کارایی می گردد.

برای هر موسسه، سازمان و شرکت ، بهینه سازی هزینه ها و زمان صرف شده برای نظافت بسیار مهم است.

استفاده از یک برنامه نظافتی دقیق می تواند تمام این مشکلات را از بین ببرد.

چه عواملی را باید هنگام طراحی برنامه نظافتی در نظر بگیرید؟

هنگام برنامه ریزی ، باید در نظر بگیرید که چند نفر از امکانات ، سرویس ها و اتاق های اجتماع استفاده می کنند باید به این نکته توجه کنید که محیط هر چند روز یک بار به نظافت نیاز دارد.

به عنوان مثال آشپزخانه مشترک ، اتاق کنفرانس یا اتاق کارمندان و … باید همه را در نظر بگیرید و بر این اساس برنامه ریزی کنید.

در صورت استفاده از فرش و موکت در محیط باید برای نظافت این قسمت ها هم برنامه ای داشته باشید. هرچند که در ظاهر فرش یا موکت شما تمیز به نظر بیاید ولی در صورت عدم نظافت، می تواند محل تجمع و پخش میکروب و گردو غبار باشد.

تمیز کردن کف

شرکت های کوچک و متوسط ​​غالباً با انتخاب دستگاه های زمین شوی قادر به تمیز کردن سطوح مختلف هستند.

ایمنی

در حین نظافت ، برای جلوگیری از لغزیدن روی سطح ، ملاحظات ایمنی باید درنظر گرفته شود. دستگاه های تمیز کننده با برس(اسکرابر) مجهز به مکانیزمی هستند که سطح را تقریباً خشک می کند.

 گرد و غبار

هدف ما داشتن سطوح براق و بدون لک و گردو غبار است. شاید بسیاری از افراد نمی دانند ، اما جنس دستمالی که برای نظافت استفاده می کنید از اهمیت ویژه ای در تمیز کردن حرفه ای برخوردار است ، شما

نمی توانید میز را با همان دستمالی که برای سرویس را استفاده کرده اید، تمیز کنید و از همان دستمال نمی توان برای تمیز کردن آشپزخانه و سطوح شیشه ای استفاده کرد. معمولاً برای از بین بردن گرد و غبار باید ازدستمال میکرو فایبر استفاده کرد.

شستشو فرش و موکت

هرچه تعداد افرادی که در یک فضا کار می کنند و یا تعداد مراجعه کنندگان به محیط بیشتر باشد ارزش آن را دارد که برای یک راه حل مناسب جهت تمیز کردن فرش و موکت سرمایه گذاری کنید.

تمیز کردن فرش و موکت که در فواصل مناسب انجام می شود ، به حفظ وضعیت فرش هم کمک می کند. از بین بردن خاک میان الیاف فرش و موکت علاوه بر پاکیزگی برای طولانی تر شدن عمر استفاده هم مهم است.

برای نظافت فرش و موکت می توان از دستگاه جاروبرقی صنعتی و دستگاه موکت شوی استفاده نمود.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.
همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.
شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

پیام بگذارید