واترجت آب گرم

دستگاه های نظافت صنعتی عموما برای سهولت و سرعت بخشیدن به کارها استفاده می شوند.

با توجه به کاربرد دستگاه ها، هر کدام از آن ها در بخش خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

نظافت در صنعت بخش حائز اهمیتی است که به دلیل وجود آلودگی های غیر متعارف دراین مححیط ها نظافت آن ها ها کار آسان و معمولی نخواهد بود.

همان طور که در مقاله های قبلی به آن اشاره کردیم دستگاه واترجت یکی ازپرطرفدارترین دستگاه ها در صنعت است که انواع گوناگونی دارد.

امروز می خواهیم به خصوصیات واترجت آب گرم بپردازیم.

واترجت آب گرم

واترجت آب گرم شستشو را با پاشش آب گرم روی سطح انجام می دهد،این کار بدون آسیب رساندن به سطح و صرفا برای از بین رفتن آلودگی صورت می گیرد.

دمای آب در واترجت آب گرم حدود 100 درجه می باشد و با این دستگاه می توان تا حدی سیاهی نفوذ کرده در سطح را ازبین برد.

این دستگاه دارای موتور الکتریکی می باشد، و گرم کن آن از نوع دیزل است. این مدل واترجت صنعتی قابلیت پاشش مواد شوینده را دارد و می توان در محل هایی با آلودگی زیاد، از ماده شوینده نیز استفاده نمود.

به همین دلیل است که از این دستگاه برای ضدعفونی محیط هم کاربرد دارد.

این نوع از دستگاه واترجت به دلیل دمای بالای آب پاششی، شستشو را در محیط های صنعتی تا حد قابل توجهی امکان پذیر کرده است.

از این دستگاه می توان برای شستشوی پارکینگ و ماشین آلات صنعتی، ازبین بردن آلودگی های روغنی کارخانه ها، چربی انباشته شده در رستوران ها و آشپزخانه ها، جرم برداری، ضد عفونی کردن آشپزخانه های صنعتی، شستشوی سوله های نگهداری دام و طیور و غیره استفاده نمود.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

پیام بگذارید