واترجت یا کارواش یکی از دستگاه های نظافت صنعتی است که در بسیاری از مصارف خانگی کاربرد دارد. با استفاده از این دستگاه می توان بسیاری از روتین های نظافتی روزمره را با  کیفیت بالاتر، سرعت بیشتر و بسیار راحتتر انجام داد.همانطور که در مقاله های قبلی اشاره کردیم طرز کار این دستگاه از بین بردن آلودگی با استفاده از فشار آب می باشد.

نحوه کار واترجت خانگی

این دستگاه تشکیل شده از پمپ، لنس و نازل می باشد.در این دستگاه پمپ باعث افزایش فشار آب ورودی می شود. آب خارج شده از پمپ ، به سمت لنس و نازل حرکت می کند. نحوه پاشش آب را ، نوع نازل تعیین می کند. دستگاه واترجت دارای نازل های متفاوت برای کاربرد های گوناگون می باشد.

کاربرد واترجت خانگی

کارواش خانگی ، کاربرد های مختلفی در منازل دارد. جرم برداری سطوح مختلف نظیر استخر و پارکینگ، شستشوی محوطه و تجهیزات برخی از کاربردهای این ئستگاه نظافتی می باشد.

نظافت پارکینگ

در پارکینگ ها با توجه به حجم رفت و آمد وسایل نقلیه و جنس سطح کف میزان و نوع آلودگی متفاوت است. نظافت سطح کف پارکینگ با روش های شستشوی عادی و معمولی بسیار دشوار و زمان بر خواهد بود، از این رو، استفاده از واترجت خانگی برای حذف آلودگی های موجود در سطح پارکینگ کارآیی بسیار بالایی دارد. لاستیک خودرو آلودگی زیادی را به سطح پارکینگ منتقل می کند. وجود این آلودگی ها در پارکینگ از ایمنی ساختمان  می کاهد. به کارگیری واترجت خانگی در شستشوی سطوح پارکینگ ها باعث افزایش سرعت و کیفیت نظافت و راه حلی مناسب و کارآمد در نظافت محسوب می شود.

شستشو محوطه

در منازل و برج های مسکونی نظافت لابی و محوطه بسیار چشمگیر و قابل توجه است.تردد افراد و خودرو در محوطه و شرایط جوی و آب و ها در نظافت تاثیرگذار می باشد. واترجت خانگی با پاشش آب فشار قوی، در مدت زمان اندکی باعث جدا شدن آلودگی ها و جرم های انباشته شده از سطح می گردد.

نماشویی

 یکی دیگر از مزایای دستگاه واترجت، کاربرد آن در شستشوی نمای ساختمان می باشد. با استفاده از این دستگاه می توان به راحتی و با کمترین خطر نمای ساختمان را در فواصل زمانی کوتاه نظافت کرد.

ششستشو خودرو

شستشو خودرو یکی از عوامل مصرف بیش از اندازه آب می باشد با استفاده از واترجت خانگی می توان مصرف آب در شستشو خودرو را به حداقل رساند.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد. برای دریافت اطلاعات و مشاوره با کارشناس فنی می توانید از طریق صفحه تماس با ما و برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با عملکرد دستگاه واترجت از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید