واترجت خانگی

استفاده از دستگاه های صنعتی صرفا برای صنایع و مجتمع های بزرگ نیست چه بسا که در برخی امور، مانند خدمات نظافتی مرتبط با محیط های کوچک (منازل) و کسب و کارهای محدود، نیاز به این قبیل دستگاه ها بیشتر احساس می شود.

شرکت های تولید کننده و وارد کننده دستگاه های نظافت صنعتی در هریک از شاخه های صنعتی، دستگاه هایی با کارایی دستگاه های بزرگ ولی با توان پایینتر و ابعاد کوچکتر تولید کرده اند.

واترجت خانگی

استفاده از توان کمتر برای جلوگیری از آسیب رسیدن به محیط و ابعاد کوچکتر برای حمل و نقل و جا به جایی راحتتر از جمله ویژگی های این دستگاه ها است.

این دستگاه ها در مجموعه دستگاه های صنعتی به شمار می آیند در حالیکه برای استفاده خانگی هم کاربرد دارند.

واترجت

دستگاه واترجت خانگی (کارواش خانگی) یکی از دستگاه های پر طرفدار نظافت صنعتی است که در منازل و کسب و کارهای کوچک کاربرد بسیاری دارد.

از واترجت های به اصطلاح خانگی می توان برای نظافت سطحی پارکینگ، از بین بردن رسوب آب انباشته شده در سرویس بهداشتی و حمام، نظافت استخر، موتورخانه و … استفاده نمود.

در نظافت دوره ای سطح کف پارکینگ می توان از دستگاه واترجت برای از بین بردن آلودگی های سطحی استفاده نمود.

از این دستگاه می توان برای لجن زدایی کف استخر و از بین بردن رسوب های انباشته شده در درز کاشی ها نیز استفاده کرد.

به طور کلی دستگاه واترجت با فشار پائینتر کاربردهای بسیار زیادی چه در مصارف خانگی، چه در خرده کاری محیط های صنعتی دارد.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

همچنین شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیاز در زمینه شستشو و خدمات نظافتی و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

پیام بگذارید