واترجت یکی از کاربردی ترین دستگاه های نظافت صنعتی است. این دستگاه علاوه بر اینکه در صنعت کاربرد فراوان دارد در بسیاری از امور نظافتی ساده تر و خانگی هم  استفاده می شود.روش شستشو این دستگاه باعث کاربرد فراوان آن است. واترجت در بسیاری از عملیات های صنعتی مورد استفاده است.

از این دستگاه در بخش های مختلف عمرانی هم برای تخریب استفاده می شود.

دستگاه واترجت با توجه به نوع کاربری آن در ابعاد مختلف طراحی شده است.

این دستگاه دارای فشار بار قابل تنظیم است.ارگونومی این دستگاه به صورتی طراحی شده است که به کاربر در هر فرآیند صنعتی یا خانگی فشاری وارد نمی شود.

دستگاه واترجت در جرم برداری سطوح هم نقش بسزایی دارد.قدرت بالای این دستگاه باعث جدا شدن آلودگی های عمیق از روی سطح می گردد.       

هنگام استفاده از دستگاه واترجت و سایر دستگاه های نظافت صنعتی کاربر و اپراتور برای حفظ ایمنی و اجرای اصولی فرآیند نظافتی باید به طور کامل از قسمت های مختلف دستگاه آگاهی داشته باشند و آموزش کامل نسبت به نحوه کار دستگاه را فرا گرفته باشند.

دانش کافی نسبت به دستگاه باعث رفع مشکلات احتمالی می شود که ممکن است حین انجام کار بروز دهد.

واترجت صنعتی

در دستگاه واترجت صنعتی آب مورد نیاز دستگاه از طریق شلنگ به داخل پمپ دستگاه وارد می شود.

قبل از استفاده از این دستگاه باید تمام اتصالات ورودی آب  به شلنگ چک شود در صورت عدم اتصال مناسب ورودی آب به شلنگ در جریان آب اختلال ایجاد می شود که این امر موجب درست اجرا نشدن فرآیند نظافت می گردد.

حجم و کیفیت آب ورودی به دستگاه نیز بر روی فشار و کیفیت آب خروجی بسیار تاثیر گذار است.

هنگام استفاده از این دستگاه باید به این نکته توجه داشته باشید که به دلیل فشار بالای آب خروجی این دستگاه تمام اشیا آسیب پذیر باید از محیط خارج شوند تا از آسیب دیدن آن ها به دلیل پاشش آب جلوگیری شود.

در برخی موارد برای از بین بردن آلودگی های عمیق و سخت برای شستشوی بهتر می توان همزمان با دستگاه واترجت از مواد شوینده مناسب که به دستگاه آسیب نمی زند هم استفاده نمود.

همانطور که در بالا به آن اشاه کردیم واترجت انواع مختلفی دارد رایج ترین نوع واترجت برای شستشو و نظافت، واترجت آب گرم و آب سرد است که برای هر فرآیندی با توجه به نوع آلودگی و نظر کارشناسان فنی نوع دستگاه مشخص می شود.

دستگاه واترجت دارای نازل های متفاوتی می باشد که در اجرای فرآیندهای صنعتی باید نازل های مناسب انتخاب شود.نازل های واترجت عبارتند از نازل دوار، سوزنی و کاردی.

توجه داشته باشید هنگام تعویض نازل دستگاه باید خاموش باشد.

شرکت فراپاک آماده ارائه انواع خدمات نظافت صنعتی است برای اطلاع از نحوه خدمات با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای آگاهی از انواع دستگاه های نظافت صنعتی می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

پیام بگذارید