لکه

زیبایی و نظافت محیط در هر زمینه ای امری مهم و غیر قابل انکار است.محیط تمیز، زیباتر قابل اعتماد تر و در نتیجه کارآمدتر است.

تمیزی و نظافت محیط به پارامتر های مختلفی بستگی دارد.

نظافت سطوح (کف، سقف و دیوار)

نظافت فرش و موکت

نظافت شیشه ها

نظافت اثاثیه داخل محیط (مبل، میز، کمد، صندلی و …)

در نظافت سطوح، یک بخش زیبایی و جلای سطح و بخش دیگر آلودگی ها و لکه های موجود روی سطح است.

بخش اول شامل پولیش، شاین دهی و ساب سنگ ایتالیایی می باشد و بخش دوم از بین بردن آلودگی سطوح مختلف است.

با گذشت زمان و استفاده از محیط، آلودگی های زیادی بر روی سطح ایجاد می شود که هر کدام ممکن است به بافت سطح نفوذ کرده و تاثیر مخربی در سطح و زیبایی آن داشته باشد.

برخی لکه ها استقامت و ماندگاری طولانی تری نسبت به سایر آلودگی ها دارند و با روش های روتین و مواد شوینده معمولی ازبین نخواهند رفت.

در این موارد به مواد شوینده صنعتی نیاز داریم.

مواد شوینده صنعتی

شرکت فراپاک سازان آوا با توجه به تجربه ای که در زمینه نظافت صنعتی دارد برای نظافت هر سطح با توجه به جنس و ماهیت آن ماده شوینده مخصوصی تولید نموده است.

مواد شوینده مخصوص سطوح سنگی، بتنی، اپوکسی، پارکت و ….

لکه های اسیدی، لکه آب، لکه باقی مانده غذا،رد کفش و ترولی و …. همه این لکه ها با استفاده از مواد شوینده مناسب از بین خواهند رفت.

پاک کردن لکه ها ایجاد شده روی فرش، موکت و روکش مبل و صندلی نیز با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی مناسب به همراه مواد شوینده امکان پذیر است.

با نظافت محیط و حفظ پاکیزگی، آن محیط را به مکانی امن و قابل اطمینان تبدیل کرده و کارایی را تا حد قابل توجهی افزایش می دهید.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

 

پیام بگذارید