اپوکسی ریموور به عنوان محصولی برای پاکسازی باقی مانده های اپوکسی، رزین و ‌… روی سطوح مختلف مانند سنگ های مصنوعی و طبیعی اعم از گرانیت، بتن، کوارتز و ازاین قبیل به کار میرود. لایه های با ضخامت کم ( کمتر از نیم میلی متر) موادی مانند چسب های پلی استری، رزینی یا اکرلیکی را هم می توان با استفاده از اپوکسی ریموور حذف کرد. استفاده از سنگ های طبیعی و مصنوعی در سطوح مختلف ساختمان هزینه بالایی در بر دارد بنابراین حفظ زیبایی و از بین بردن ذرات و باقی مانده اپوکسی و رزین روی سطح از اهمیت به سزایی برخوردار است .

سطوح، به راحتی آلوده می شوند. لکه و کثیفی به سرعت بر روی سطح اثر می گذارد و جلوه و زیبایی سطح را کاهش می دهد.

شاید به نظر برسد که لکه های رزین و اپوکسی باقی مانده  بر روی سطح را هم می توان با دستمال و موادشوینده به راحتی از بین برد.

این مورد کاملا درست و کاربردی است ولی این کار به مرور زمان با از بین بردن لایه ی محافظی که با فرآوری آن به دست آمده، باعث کدر شدن سطح می شود.به طور کلی نظافت سطح با مواد شوینده نامناسب و اسپری های مرسوم موجود در بازار ، درخشندگی و جلای سطح را از بین می برد.

شرکت فراپاک سازان آوا  با استفاده از دانش و مهارت متخصصین سطح شروع به تولید مواد شوینده متناسب با بافت سطح برای از بین بردن اپوکسی کرده است.

شرکت فراپاک سازان آوا با استفاده از متد و مواد اولیه شرکت های معتبر جهانی نظیر AKEMI  و KLINDEX  این محصولات را تولید می کند.

این ماده، ماده ای مناسب برای شستشو و نظافت سطح بدون آسیب رساندن به بافت آن، خوردگی در سطح و کدر شدن آن است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول پرکاربرد می توانید به صفحه این محصول (اپوکسی ریموور EPOXY-REMOVER) در سایت مراجعه فرمائید.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

همچنین شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیاز در زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

 

پیام بگذارید