برای از بین بردن آلودگی از روی سطوح بتنی روش های بسیاری وجود دارد ولی میزان کارایی این روش ها نکته ای است که اهمیت دارد.

برخی از این روش ها سخت، زمان بر، به نسبت غیرکارآمد و با هزینه بالا هستند.

شرکت فراپاک با استفاده از تکنولوژی و دانش روز دنیا به تولید ماده پاک کننده بتن تحت عنوان Concrete Film Removerاقدام نموده است.

پاک کننده لایه های سیمانی محصولی پاک کننده بر پایه اسیدهای غیر ارگانیک یا سورفکتانت های غیر بونوژنیک ،حلال های زنگ زدگی و لایه های رویی ومواد افزودنی دیگر تولید شده است.

کانکریت فیلم ریموور لایه های سیمان ، آهک، لکه های روی سنگ های طبیعی ،ساختار سیلیکونی،لکه ها و آثار شستشوی بتن،کاشی های مقاوم در برابر اسید، و همچنین آثار این مواد روی آجر و سنگ های کوتو(cotto) را از بین می برد.با توجه به ساختار شیمیایی کانکریت فیلم ریموور این محصول انتخاب بسیار مناسبی برای پاکسازی سنگ هایی است که به طور طبیعی دچار زنگ زدگی یا خوردگی می شوند (مانند برخی انواع گرانیت یا سنگ سریزو). کانکریت فیلم ریموور برای کاربردهای داخلی و خارجی مناسب می باشد.

روش استفاده

  1. سطح را کاملا خیس کنید.
  2. ماده را نسبت 1 به 1 تا 1 به 20 با آب مخلوط کرده و روی سطح اعمال کنید.
  3. 5 الی 20 دقیقه صبر کنید.
  4. برای لکه گیری عمیق با یک برس سطح را بسابید.
  5. به صورت کامل سطح را آبکشی کرده،کلیه آثار محصول را از روی آن بشویید.

نکات مهم

  • با آب گرم مخلوط نشود.
  • محصول برای گیاهان اثر سمی دارد.
  • قبل از عملیات اصلی ، برای بدست آوردن نسبت مناسب و میزان اثربخشی روی یک سطح کوچک محصول را تست کنید.

برای اطلاعات بیشتر به مستندات این محصول در صفحه محصولات مراجعه فرمائید و یا ازبخش تماس با ما،به صورت تلفنی یا اینترنتی سوالات خود را مطرح کنید.همچنین برای اجاره انواع ماشین آلات صنعتی برای اجرای فرآیند های نظافتی می توانید از سایت رنت ابزار دیدن فرمائید.

پیام بگذارید