پودر پولیش KP85 محصول شرکت فراپاک سازان آوا، محصولی برای پولیش سطوح مختلف و افزایش شاین آنها می باشد. این محصول در پروسه ی پولیش، به افزایش درخشش ( گلاس) سطوح کمک میکند که این سطح گلاس میتواند گاها از میزان کارخانه هم بیشتر باشد. همچنین این محصول تا حدودی قابلیت لایه های رویی ( لعاب) روی سطح را هم دارا می باشد.

پودر پولیش KP85 قابل استفاده روی سطوح مرمری، ترازو، تراورتن، گرانیت، اونیکس و … میباشد.

سطوح، به مرور زمان کدر می شوند و مات شدن سنگ جلوه و زیبایی سطح را کاهش می دهد.

شاید به نظر برسد که مات و کدر شدن سطح اهمیت زیادی نداشته باشد  اما مات شدن سطح بر جلوه و زیبایی سطح اثر بسیاری دارد و کاهش زیبایی سطح بر زیبایی محیط موثراست  و در نتیجه بر کسب و کار شما تاثیر خواهد گذاشت.

شرکت فراپاک سازان آوا  با استفاده از دانش و مهارت متخصصین سطح شروع به تولید مواد شوینده متناسب با بافت سطح برای از بین بردن ماتی و بالا بردن شفافیت سطح کرده است.

شرکت فراپاک سازان آوا با استفاده از متد و مواد اولیه شرکت های معتبر جهانی نظیر AKEMI  و KLINDEX  این محصولات را تولید می کند.

این ماده، ماده ای مناسب برای شاین وگلاس سطح بدون آسیب رساندن به بافت آن و خوردگی در سطح است.

روش استفاده

       1-پودر را با حد اقل آب ممکن مخلوط کنید تا به شکل گل غلیظ در بیاید.

       2-  سطح را به بخش های کوچک تقسیم کنید و هر بخش را پس از انجام پولیش با دقت آب بکشید.

نکات مهم

  • پودر را برای مدت طولانی روی سطح باقی نگذارید چون ممکن است باعث از بین رفتن شاین بشود.
  • پودر پولیش کا پی 85 سمی است، و تماس آن با پوست یا استنشاق بخار آن خطرناک است. در حین استفاده از دستکش و ماسک استفاده کنید.
  • در صورت مسمومیت به سرعت به پزشک مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول پرکاربرد می توانید به صفحه این محصول پودر پولیش (KP85)در سایت مراجعه فرمائید.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

همچنین شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیاز در زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

پیام بگذارید