پولیش بتن مانند هر روش تخصصی دیگر ، یک فرآیند چند مرحله ای است که نیاز به استفاده از ابزار و تجهیزات مناسب برای دستیابی به نتیجه با کیفیت بالا دارد.
توجه داشته باشید که هر شغل و محیطی شرایط و چالش های مختلفی را به همراه خواهد داشت.

در سال های اخیر روش بتن پولیشی به عنوان یک تکنولوژی سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه برای افزایش طول عمر و زیبایی سطوح کف بتنی مورد توجه قرار گرفته است. این روش به طور کلی شامل اجرای مراحل مختلف ساب و افزودن افزودنی های خاص بر پایه آب است که مزایای متعددی همانند افزایش طول عمر بتن، ایجاد امکان رنگ پذیری، نظافت آسان سطح در مراحل بعدی، افزایش مقاومت سایشی و نفوذ ناپذیری سطح در برابر آب و روغن را به همراه دارد. همچنین در این روش در مقایسه با روش های اپوکسی و پلی اوریتان منافذ سطح بتن باز باقی مانده و امکان خروج رطوبت و به اصطلاح تنفس سطح وجود دارد. بنابراین در طولانی مدت هزینه تعمیر و نگهداری سطح بتن به میزان قابل توجه کاهش خواهد یافت.

مراحل پولیش بتن

عملیات فرآوری بتن در چند مرحله زیر به انجام می رسد:

حذف ناهمواری ها و کالیبراسیون سطح

مقاوم سازی بتن با افزودن سخت کننده ویژه

پولیش برای دستیابی به پرداخت کاملا صاف و صیقلی

تجهیزات مورد استفاده در این فرآیند:

دستگاه های تخصصی ساب و پولیش

تجهیزات سایش و جلادهی حرفه ای

موادفرآوری سطوح

به طور کلی اجرای فرآیند بتن پولیشی (سوپرکانکریت) باعث تبدیل سطحی ناهموار و کثیف به سطحی زیبا، صیقلی و بدون آلودگی می شود.

نظافت سطحی که عملیات بتن پولیشی بر روی آن انجام شده است بسیار راحت می باشد.

این سطح دارای مقاومت بالا در برابر وزن و همچنین ضد خش می باشد.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ، پولیش و فرآوری بتن را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود، خدمات نظافت صنعتی و سوپر کانکریت با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

برای اجاره انواع دستگاه های نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار و مشاهده و خرید محصولات فراپاک از طریق صفحه محصولات اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید