برای هر بنا استفاده از کفپوش مناسب اهمیت ویژه ای دارد.امروزه با توجه به تنوع در انواع کفپوش ها، کارفرما گستره ی انتخاب وسیعی دارد. نکته قابل توجه در انتخاب نوع و مدل کفپوش توجه به کاربری محیط است.انتخاب مناسب و ایده آل همیشه با در نظر گرفتن شرایط و ویژگی های محیط صورت می گیرد.

در سال های اخیر طراحی و چیدمان به سبک های جدیدی اجرا می شود که با سال های قبل از هر لحاظ متفاوت است.در طراحی و دکور های به روز، بتن نقش پررنگتری نسبت به سال های قبل دارد.

سوپرکانکریت، بتن فرآوری شده یا بتن پولیشی روشی است که در آن با استفاده از دستگاه و مواد تخصصی سطوح سخت و نا هموار بتنی به سطحی صیقلی، زیبا، هموار و  مقاوم تبدیل می شود.

چرا سوپرکانکریت انتخاب مناسبی است؟

در جواب این سوال می توان به این موضوع اشاره کرد که تمام افراد در طی فرآیند اجرا و بهره برداری پروژه های مختلف خواستار بالاترین کیفیت و کمترین هزینه هستند.

حال به این می پردازیم که چرا سوپرکانکریت انتخاب ایده آلی خواهد بود. به طور کلی بتن ماده ای سخت و مقاوم است که در بسیاری از بنا ها استفاده می شود و قابل رویت است. با استفاده از روش های نوین و فرآوری این ماده می توان بهره بیشتری از بتن برد و به عنوان کفپوش و … در طراحی های مدرن از آن استفاده نمود. استفاده از این روش باعث افزایش کارایی، بهره وری، زیبایی و کاهش هزینه، زمان نظافت و انرژی می گردد.

مزایای سوپرکانکریت

با استفاده از این کفپوش می توان به سطحی کاملا هموار، زیبا، صیقلی و بدون هیچ خلل و فرجی دست یافت.

درخشندگی و براق بودن باعث افزایش زیبایی محیط و جلب نظر مراجعین می گردد.

از طرف دیگر عدم وجود ناهمواری و خلل و فرج در سطح از انباشته شدن آلودگی جلوگیری می کند و سطح به راحتی در کوتاهترین زمان ممکن و بدون نیاز به مصرف زیاد آب و مواد شوینده نظافت می شود.کاهش زمان نظافت، کاهش نیرو و مواد مصرفی خود باعث کاهش هزینه می گردد.

سطح سوپرکانکریت در برابر اصطکاک، سایش و وزن مقاومت بالایی دارد در نتیجه این سطح طول عمر مفید بالایی دارد و نیاز به تعویض در این سطوح از بین می رود. هزینه تعمیر و نگهداری کفپوش سوپرکانکریت با توجه به مزایای آن نسبت به سایر سطوح بسیار کم است.

اماکن قابل استفاده

از این کفپوش به دلیل ویژگی های شاخص آن می توان در اماکن متفاوتی از قبیل بیمارستان، فرودگاه، ترمینال، مترو، مدارس و دانشگاه ها، پارکینگ های بزرگ و عمومی و مجتمع های اداری، تجاری  مسکونی استفاده نمود.

استفاده از این کفپوش در هر یک از این اماکن مزیت های بسیاری را به همراه دارد.هنگام استفاده از کفپوش سوپرکانکریت کارفرما امکان انتخاب رنگ و حتی درج لوگو و طرح دلخواه خود را بر روی این کفپوش خواهد داشت.

شرکت فراپاک سازان آوا اولین مجری سوپر کانکریت در سراسر کشور می باشد برای اطلاع از جزئیات این روش و ارتباط با کارشناسان فنی از طریق صفحه تماس با ما  و برای دریافت خدمات نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید