در شستشوی سطح کف اماکن مختلف تجاری، اداری و مسکونی می توان از روش های نظافتی و دستگاه های متفاوتی استفاده نمود.به طور کلی سطح کف به دلیل تماس مستقیم و مداوم با آلاینده ها به سرعت کثیف شده و نیاز به نطافت دارد.

انتخاب روش و دستگاه به عهده کارفرما می باشد. می توان از روش های نظافتی سنتی و تجهیزات قدیمی استفاده نمود در این روش هزینه و زمان زیادی صرف امور نظافتی می گردد و در نهایت نتیجه مطلوبی به دست نخواهد آمد. همچنین می توان از روشهای نظافت صنعتی و تجهیزات و ماشین آلات نظافتی مدرن استفاده نمود با به کارگیری این روش می توان در مدت زمان کم، محیط های وسیع با حجم  آلودگی بالا را نظافت کرد.

انتخاب روش مناسب با توجه به نیاز یکی از نکات کلیدی در کیفیت نظافت می باشد.در نظافت صنعتی نیز به کارگیری دستگاه مناسب در بر طرف نمودن بهینه آلودگی بسیار تاثیرگذار است.استفاده از روش های دستی معمولا برای منازل و آلودگی های سطحی کاربرد دارد.

نظافت صنعتی

در محیط های متفاوت با توجه به نوع کاربری و میزان استفاده و تردد افراد در محیط، نوع و حجم آلودگی سطح متفاوت خواهد بود.از جمله این آلودگی ها می توان به گرد و غبار، زباله های ریز و درشت و… اشاره داشت. در نظافت صنعتی ماشین آلات متنوعی برای نظافت سطح کف طراحی و تولید گشته است. هر یک از این تجهیزات برای جمع آوری و نظافت موارد خاصی کاربرد دارد.

جمع آوری و نظافت آلودگی ها با استفاده از روش های دستی زمان و انرژی زیادی از کاربر می گیرد و فرایند نظافت را با دشواری می سازد. با استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی می توان به راحتی و در کمترین زمان ممکن تمام محیط را نظافت کرد.

کاربردی ترین دستگاه های نظافت صنعتی سطح کف

از کاربردی ترین دستگاه های نظافت صنعتی برای نظافت سطح کف می توان به جاروبرقی های صنعتی و نیمه صنعتی، اسکرابر دستی و سرنشین دار، واترجت آب گرم و سرد و انواع سوئیپر اشاره کرد.در محیط های صنعتی به دلیل رفت و آمد افراد، ماشین آلات و … به سرعت دچار آلودگی می شوند. این آلودگی ها می توانند از جنس چربی، دوده و… باشد.نظافت، شستشو این آلودگی ها از سطح با به کاگیری دستگاه مناسب بسیار آسان خواهد بود.

جاروبرقی

جاروبرقی ها در صنعت انواع و ابعاد متفاوتی دارند با استفاده از جاروبرقی های صنعتی به راحتی می توان تمام آلودگی های مایع و جامد را از سطح جمع آوری کرد.

اسکرابر

اسکرابر یا زمین شوی صنعتی از تجهیزات تخصصی نظافت سطح کف است. از این دستگاه می توان برای شستشو انواع کفپوش های مسطح استفاده نمود.این دستگاه نظافت صنعتی در دو نوع کابلی و باطری دار طراحی و تولید می گردد.

واترجت صنعتی

واترجت صنعتی یا دستگاه کارواش از دیگر تجهیزات نظافت مکانیزه است که در فرایند شستشوی سطح مورد استفاده قرار می گیرد.این دستگاه برای از بین بردن آلودگی های سخت و جرم برداری نیز کاربرد دارد.

سوئیپر

برای جمع آوری آلاینده های بزرگ و زباله های موجود روی سطح می توان از سوئیپر یا جاروی مکانیزه شهری استفاده نمود.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سرارسر کشور می باشد برای استفاده از خدمات و ارتباط با کارشناسان از طریق صفحه تماس با ما  و برای اجاره انواع دستگاه های نظافت صنعتی جهت شستشوی سطح کف از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید