با توجه به استفاده روزانه از خودرو ها، افزایش تولید آن ها و افزایش استفاده از خودروهای شخصی  به دلیل شیوع بیماری باید روشی مناسب و به صرفه برای نظافت و شستشوی خودرو هم در نظر داشته باشیم.

تا به امروز شستشوی خودرو معمولا به صورت دستی و در کارواش های معمولی صورت گرفته است.با پیشرفت تکنولوژی و صنعت دستگاه های کارواش اتوماتیک برای راحتی بیشتر و افزایش کیفیت سطح نظافت طراحی شده اند.شستشوی خودرو با استفاده از کارواش اتواتیک از کیفیت بالاتری برخوردار است.همچنین مصرف آب این دستگاه ها نسبت به شستشوی سنتی خودرو بسیار کمتر است.در زمان شیوع بیماری نیز می توان از این نوع کارواش با آسودگی خاطر استفاده نمود چرا که شستشو توسط دستگاه و بدون دخالت نیروی انسانی خواهد بود. 

انواع کارواش اتوماتیک

این دستگاه ها از لحاظ کاربرد و طراحی مدل های متفاوتی دارد.به صورت کلی کارواش اتوماتیک به دو دسته تونلی و دروازه ای تقسیم می شود.

از این دستگاه با توجه به ابعاد به کار رفته، می توان برای شستشوی ماشین های سواری تا اتوبوس و سایر ماشین های سنگین به کاربرد. 

کارواش دروازه ای

کارواش دروازه ای، در این مدل تجهیزات که شامل خشک کن، نازل ها و برس می شود همگی روی یک چارچوب قرار دارند.و خودرو با قرار گرفتن بین چارچوب و حرکت تجهیزات روی ریل نظافت می شود. مراحل شستشو از جمله پیش شستشو، پاشش مواد شوینده، برس زنی، آب کشی و خشک کردن به ترتیب توسط این دروازه و با حرکت آن انجام می شود.

کارواش تونلی

کارواش تونلی، در این مدل تجهیزات به صورت مجزا هر کدام روی یک چارچوب قرار دارند و و عملیات شستشو خودرو با عبور از داخل چارچوب ها صورت می گیرد.

شرکت فراپاک ارائه دهنده انواع خدمات نظافتی  و اولین مجری کارواش های اتوماتیک زنجیره ای در این است برا اطلاع از شعب کارواش از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره ستگاه های نظافتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید