کارواش 4

شستشو و نظافت  همیشه جزء دغدغه های مردم محسوب می شود.

نظافت خودرو نیز مانند نظافت فردی امری مهم بوده تا آنجا که می تواند نشان دهنده شخصیت افراد نیز باشد.

شرکت فراپاک سازان آوا با همکاری مجموعه های دیگر اقدام به تاسیس چندین کارواش اتوماتیک در سطح استان تهران و البرز نموده است.

نحوه عملکرد در کارواش اتوماتیک به این صورت است که شستشوی ماشین تا حد زیادی با دستگاه انجام شده و نیروی انسانی دخالت کمتری دارد و   تمام مراحل شستشو خودرو توسط دستگاهی مجهز به 3 برس سرتاسری صورت می گیرد.

کارواش1

استفاده از دستگاه کارواش اتوماتیک مزایای بسیاری دارد که مهمترین آن ها عبارتند از: صرفه جویی در مصرف آب، صرفه جویی در زمان مشتری و عملکرد بهتر در شستشو خودرو.

شرکت فراپاک سازان آوا با استفاده از بهترین دستگاه های کارواش اتوماتیک سلامت خودرو را تضمین می کند.

کارواش های اتوماتیک دارای سیستم برس زنی، زیرشویی، خشک کن و تصفیه و بازگشت آب هستند که عملیات شستشو و خشک کردن کاملا توسط دستگاه صورت میگیرد که در صورت استفاده از برس نامناسب و بی کیفیت  بدنه ماشین آسیب می بیند.

کارواش اتوماتیک دارای 3 نوع برس است: برس پلی اتیلن، برس فوم و برس پارچه ای.

کارواش 3

 

کاربرد هر یک از این برس ها متفاوت بوده و از هرکدام از آن ها برای شستشو نوع خاصی از خودرو استفاده می شود.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

همچنین شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیاز در زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

 

 

 

پیام بگذارید