واترجت یا همان کارواش صنعتی یکی از پرکاربردترین، متنوع ترین و محبوب ترین دستگاه های نظافت صنعتی در بین کاربران صنعتی و حتی خانگی است.این دستگاه هم در صنعت و هم برای مصارف خانگی در موارد نظافتی مختلفی استفاده می شود. در این مقاله به برخی ویژگی ها و کاربردهای خانگی این دستگاه می پردازیم.

یکی از کاربردهای کارواش صنعتی شستشوی خودرو است.دلایل مختلفی در استفاده از کارواش صنعتی برای شستشوی ماشین وجود دارد.

ویژگی های کارواش صنعتی

تسهیل در شستشو

هنگام شستشو خودرو به صورت دستی و سنتی معمولا حجم زیادی از آب مصرفی به هدر رفته و صرف شستشو خودرو نمی شود.علاوه بر آن هنگام شستشو برای تاثیرگذاری بیشتر و بهتر باید از مواد شوینده استفاده نمود.در صورتیکه هنگام استفاده از واترجت خانگی و دستی برای شستشو خودرو می توانید میزان آب خروجی را کنترل کرده و از اصراف آن جلوگیری نمایید همچنین دیگر نیاز به استفاده از مواد شوینده ندارید چرا که فشار آب خروجی دستگاه به حدی بالا است که هیچ آلودگی روی سطح خودرو باقی نمی ماند، در این روش از آسیب احتمالی مواد شوینده به سطح نیز جلوگیری می شود.

تنظیم فشار

با استفاده از کارواش صنعتی می توان بدون آسیب به بدنه خودرو و با فشار مناسب و دلخواه فرآیند شستشو را کامل کرد.با استفاده از کارواش قابل تنظیم می توان با توجه به نوع، حجم و سختی آلودگی، فشار مورد نیاز را از دستگاه دریافت نمود.

ابعاد مناسب

دستگاه های کارواش صنعتی در ابعاد مختلف با قدرت های متفاوتی طراحی و تولید می شوند. کارواش های خانگی و مناسب برای شستشوی خودرو معمولا در ابعاد کوچکتر طراحی شده تا فضای کمتری را اشغال نمایند.

سازگار با محیط

هنگام استفاده از واترجت برای از بین بردن آلودگی، نیاز به استفاده از مواد شوینده ندارید بنابراین دیگر مواد شیمیایی و سمی وارد زمین نمی شود.

حمل و نقل آسان

هنگام شستشو به دستگاهی نیاز دارید که به راحتی بتوانید آن را با خود حمل و جا به جا کنید در طراحی کارواش خانگی با در نظر گرفتن این نکته و وجود چرخ های تعبیه شده در زیر دستگاه این مشکل به راحتی حل شده است.

علاوه بر همه موارد ذکر شده می توان به مدل های بنزینی این دستگاه اشاره نمود که قابلیت این را دارند تا بدون برق و با استفاده از سوخت کار کنند.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی است برای ارتباط با کارشناسان ما در این شرکت می توانید از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های کارواش صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید