کرونا و واترجت

در روزهای اخیر درمورد ویروس کرونا (covid-19)  بسیار شنیده ایم وهمه به نوعی درگیر این موضوع هستیم و همه در حال تلاش برای مبارزه با این بیماری می باشیم.

با توجه به اهمیت چرخه اقتصادی کشور و ضرورت حضور برخی از کارکنان در محل کار بهتر است که تمامی جوانب احتیاط را رعایت نموده تا از بروز مشکل و بیماری برای کارکنان و همکاران خود جلوگیری نماییم.

یکی از روش های نظافت سطوح در این روزها با توجه به شرایط موجود استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی از جمله واترجت آب گرم به همراه مایع ضدعفونی  می باشد. پاکسازی مرتب و مداوم سطوح از تجمع چربی ها و محل رشد باکتری و جمع شدن ویروس در خلل و فرج میکروسکوپی جلو گیری میکند، و میزان امنیت بهداشتی یک سطح را بالاتر میبرد.

با استفاده از واترجت آب گرم شما می توانید این کار را به راحتی انجام دهید و با خیالی آسوده محیط را برای حضور کارکنان آماده سازید.

واترجت آب گرم شرکت فراپاک سازان آوا،دستگاهی صنعتی با استفاده آسان و هزینه مطلوب می باشد.

با استفاده از واترجت آب گرم و ماده ضد عفونی به راحتی می توانید سطحی عاری از هر گونه آلودگی داشته باشید.

همه با هم به امید روز های بهترو سلامتی برای همه مردم کشور تلاش می کنیم.

برای استفاده از هریک ازخدمات و محصولات  شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد خدمات ، محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک  سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیاز در زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

پیام بگذارید