نظافت و شستشو در هر سطحی که صورت گیرد به عوامل مختلفی وابسته است به بیان دیگر موارد بسیاری در در سطح کیفیت نظافت تاثیر گذار هستند.عواملی مانند تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده، تبحر نیرو، مواد شوینده، دما، شرایط محیطی و… در کیفیت نظافت موثر است.

در نظافت صنعتی میزان و نوع آلودگی با نظافت خانگی کاملا متفاوت است.یکی از موثر ترین آیتم ها در نظافت و شستشوی صنعتی، گرما و دمای آب مصرفی است.در جرم برداری، رسوب زدایی، ضدعفونی و نظافت محیط های صنعتی گرما باعث جداسازی بهتر و آسانتر آلودگی از بافت سطح می گردد. در میان روش های نظافت صنعتی برای از بین بردن آلودگی های عمیق، روش شستشوی فشار قوی با دستگاه واترجت آب گرم روشی کاملا امن و حرفه ای می باشد. واترجت آب گرم برای نظافت و شستشوی بخش های مختلف صنعتی کاربرد دارد.

همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم گرما و پاگیزگی در نظافت رابطه مستقیم دارند.گرما باعث تسریع و تسهیل روند نظافت می گردد.استفاده از واترجت آب گرم باعث افزایش سرعت واکنش های شیمیایی می شود. ورود نیروی جریان آب فشارقوی در دستگاه های واترجت به سطح آلوده برای ازبین بردن آلودگی به اندازه کافی     می باشد.برای از بین بردن آلودگی های خاص، چربی و روغن باید از واترجت آب گرم استفاده نمود.

واترجت آب گرم

دستگاه واترجت آب گرم مجهز به سیستم گرم کن می باشد که بلافاصله بعد از روشن شدن آب جریان یافته داغ می شود.

مدت زمان شستشو

دمای بالا در نظافت باعث تسریع فرآیند شستشو می شود. در اماکن صنعتی، تجاری و … زمان نظافت بسیار حائز اهمیت است.با استفاده از واترجت آب گرم  می توان زمان نظافت را به طرز چشمگیری کاهش داد.

افزایش تاثیرگزاری

بیشترین کاربرد دستگاه های نظافت صنعتی برای شستشو و نظافت در صنعت است و عمده آلودگی در این اماکن چربی و روغن و … می باشد. استفاده از آب گرم در شستشو منجر به تمیزی بهتر و موثرتر می شود.

ضدعفونی

دمای بالا باعث از بین رفتن میکروب ها و ضدعفونی سحح می شود.یکی از مزایای استفاده از واترجت آبگرم ضدعفونی سطح بدون نیاز به مواد ضدعفونی است.

مواد شوینده

هنگام استفاده از این دستگاه، دمای بالای آب باعث حل شدن و از بین رفتن آلودگی می شود بنابراین در بسیاری از موارد دیگر نیاز به استفاده از مواد شوینده نخواهد.مصرف مواد شوینده هنگام استفاده از این دستگاه به شدت کاهش می یابد.

 شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای ارتباط با کارشناسان از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره دستگاه واترجت از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید