نمای ساختمان شما اولین چیزی است که بازدیدکنندگان مشاهده می کنند ، بنابراین بسیار مهم است که همیشه برای نظافت نما برنامه ریزی داشته باشید.

نظافت نما چیست؟

نظافت نما فرآیندی است که نمای بیرونی ساختمان از هرگونه آلودگی ، لکه و آلاینده پاک می شود. نما معمولاً به سطح بیرونی ساختمان اشاره دارد.

رایج ترین مصالح مورد استفاده در نمای ساختمان، شیشه ، سنگ و چوب است، گرچه برخی از نماهای ساخته شده ممکن است از فلزاتی مانند آلومینیوم هم باشد.

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود نمای ساختمان کثیف به نظر برسد. به عنوان مثال آلاینده های موجود در هوا، باران، گردو خاک و….

نحوه تمیز کردن نما به بافت سطح نمای ساختمان بستگی خواهد داشت. نظافت نما با استفاده از تجهیزات و مواد مخصوص صورت می گیرد تا اطمینان حاصل شود که در طی فرآیند نظافت، آسیبی به سطح وارد نمی شود. موقعیت ساختمان نیز در نحوه نظافت نما تاثیر گذار است.

چرا تمیز کردن نما مهم است؟

به بیان ساده ، نمای یک ساختمان تمیز بسیار خوشایندتر از یک ساختمان کثیف است. نمی توان انکار کرد که نما با ظاهری زیبا و تمیز، جنبه مهمان نوازتری را به شما ارائه می دهد. بنابراین ، اگر می خواهید رهگذران و افرادی که ممکن است وارد محل کار شما شوند را تحت تأثیر قرار دهید ، اطمینان حاصل کنید که نمای ساختمان شما از هر گونه  آلودگی ، لکه ها و… پاک باشد.

آیا خودم می توانم نمای ساختمان را تمیز کنم؟

خبر خوب این است که خودتان می توانید نمای ساختمان خود را تمیز کنید. با این حال ، لازم به ذکر است که نظافت نما  کاری دشوار است و داشتن تجهیزات مناسب، محلول های پاک کننده و لباس کار قبل از شروع فرآیند بسیار مهم است. همچنین تشخیص این که تمیز کردن نمای ساختمان شما به احتمال زیاد به کار در ارتفاع نیاز دارد ، بسیار مهم است ، بنابراین ضروری است که سلامتی و ایمنی را همیشه جدی بگیرید.

اگر خودتان تمایل به تمیز کردن نمای ساختمان خود ندارید ، می توانید از یک شرکت حرفه ای کمک بگیرید. همکاری با یک شرکت متخصص به این معنی است که نگران به خطر انداختن ایمنی خود یا آسیب رساندن به قسمت بیرونی ساختمان نباشید و همچنین در وقت و هزینه صرفه جویی کنید.

از چه نوع تجهیزاتی برای نظافت نمای ساختمان استفاده می شود؟

یکی از مزایای استفاده از یک شرکت حرفه ای برای تمیز کردن نمای ساختمان شما دسترسی به جدیدترین تجهیزات نظافت نما است. برخی از ابزارهایی که در نظافت نما به کار می رود عبارت است از واترجت فشار قوی، دستگاه نماشوی صنعتی، بخارشوی و… که به طور خاص برای این نوع نظافت طراحی شده اند. یک شرکت حرفه ای نماشویی  از به روزترین تکنیک های شستشوی نما در طی فرآیند استفاده خواهد کرد.

شرکت فراپاک ارائه دهنده کلیه خدمات نظافتی و نماشویی می باشد، برای ارتباط با کارشناسان ما در این شرکت می توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام بفرمائید.

برا ی اجاره و آگاهی از مشخصات انواع دستگاه های نظافت صنعتی از سایت رنت ابزار دیدن فرمائید.

پیام بگذارید