ساب

سنگ یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین موارد برای پوشش دهی سطوح در محیط های گوناگون مانند فضای داخلی منازل، لابی مجتمع های مسکونی، اماکن بزرگ تجاری، مذهبی، اداری و….به شمار می آید. مهم ترین دلیل استفاده از سنگ، زیبایی و جلای آن است.در برخی موارد به دلیل عدم نگهداری صحیح سنگ دچار آسیب می شود.

با عملیات تخصصی بهسازی سطوح می توان زیبایی و جلای سنگ را بهبود و افزایش داد.

مراحل بهسازی سنگ

1-تخلیه بندهای سیمانی و پرکردن آن ها توسط اپوکسی و هم رنگ سازی بندها به منظورافزایش مقاومت و زیبایی سطح و نفوذ ناپذیر ساختن بندها در برابر آب و آلاینده های محیطی.

2- کالیبراسیون سطح توسط پیشرفته ترین دستگاه های ساب برای حذف ناهمواری های سطح و اضافات اپوکسی بر جای مانده بدون ایجاد شدن مشکل لب پر شدن سنگ و مواج بودن آن.

3-مقاوم سازی سطح توسط اپوکسی مایع به منظورافزایش طول عمر سطح و حذف نقاط ضعف بر جای مانده از مراحل قبلی و پر کردن منافذ و ترک ها.

4-ساب مقاوم سازی شامل عملیات مکانیکی پس از خشک شدن اپوکسی به منظور حذف اضافات، یکنواخت سازی سطح و آماده سازی آن برای ساب نرم.

5-ساب نرم 7 مرحله ای با استفاده از دیسک های پولیشی 60-120-220-400-800-1500-3000 بدون استفاده از دیسک های اسیدی و هیچ گونه مواد شیمیایی به منظور دست یابی به بالاترین کیفیت با روشی کاملا سازگار با محیط زیست.

6-پولیش سطح سنگ با استفاده از پولیشرهای مخصوص به منظور ایجاد یک لایه کریستال بسیار مقاوم و غیر قابل نفوذ در اثر واکنش کلسیم سطح سنگ با پودرپولیش تحت تاثیر حرارت ابیجاد شده.

7-شستشو نهایی توسط stone soap برای حذف اضافات پولیش و ضد آب نمودن سطح.

 

ساب-1

 

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

پیام بگذارید