خدمات

 

خدمات

 

شرکت فراپاک یک شرکت خدماتی می باشد که با هدف تسهیل و تسریع در امور مرتبط با نظافت و بهینه سازی سطوح کف فعالیت خود را آغاز نمود. بهره‌گیری از تجهیزات نظافتی متنوع و پیشرفته در کنار نیروهای خدماتی باتجربه و متخصص، شرکت فراپاک را قادر می‌سازد تا خدمات نظافتی خود را در طیفی وسیع و بسیار متنوع ارائه‌ نماید. بطور کلی خدمات قابل ارائه توسط این شرکت را در دو دسته کلی خدمات نظافتی و خدمات بهسازی سطوح کف می‌توان دسته بندی نمود. هر دو دسته ذکر شده در محیط‌های گوناگون از منازل و مجتمع‌های مسکونی گرفته تا پاساژها و مراکز خرید بزرگ و سایت‌های صنعتی قابل اجرا می‌باشند.

خدمات نظافتی

خدمات نظافتی ارائه شده توسط این شرکت شامل انواع عملیات نظافت و شستشو تخصصی و عمومی همانند شستشو و نظافت سطوح کف و دیوارها، نماشویی، نظافت و شستشوی مبلمان، نظافت و شستشوی تجهیزات و ماشین‌آلات و …  در محیط‌های صنعتی، تجاری، مسکونی، اداری و … است. به منظور افزایش سرعت و کیفیت عملیات و ارتقاء سطح بهداشت محیط این شرکت از جایگزین نمودن ابزارهای دستی و روش‌های سنتی نظافت و شستشو با دستگاه‌های مکانیزه تخصصی همانند اسکرابر، سوییپر و واترجت، بهره می گیرد. علاوه براین نیروهای خدماتی باتجربه و کاملا آموزش دیده ای شرکت ، این امکان را فراهم می آورد تا عملیات نظافت و شستشوی محیط در بالاترین سطح کیفی و در حداقل زمان ممکن انجام شده که نتیجه این امر ارتقا کیفیت بهداشت محیط ، جلوه های بصری، کاهش هزینه‌های سرویس و نگهداری و صرفه‌جویی در منابع می‌باشد.

لازم به ذکر است خدمات نظافتی ارائه شده توسط شرکت فراپاک بر اساس نوع نیاز مشتریان گرامی قابل ارائه در دو قالب قرارداد پروژه ای مقطعی و کوتاه‌مدت یا قراردادهای پیمانکاری طولانی مدت قابل اجرا می‌باشند.

 

خدمات بهسازی سطوح کف

خدمات بهسازی سطوح کف از جمله خدمات مهم ارائه شده توسط تیم فنی و تخصصی شرکت فراپاک می باشد. بهسازی و فرآوری سطوح کف یک کار تخصصی است که نیازمند استفاده از دانش روز، افراد متخصص و با تجربه در شناخت انواع سنگ و بتن و همچنین تجهیزات و ابزار های تخصصی می باشد. شرکت فراپاک با اختصاص یک تیم فنی و متخصص به خدمات بهسازی سطوح کف و همچنین استفاده از تجهیزات مدرن و تخصصی گام موثری در ارتقا جلوه های بصری و بهداشت محیط برداشته و طول عمر بالای کفپوش های سنگی و بتنی مشتریان را تضمین می نماید.

با توجه به ماهیت کفپوش ها و نیازمندی های متفاوت آنها،‌ خدمات بهسازی سطوح کف در سه گروه اصلی طبقه بندی می شوند:

  • فرآوری سطوح بتنی
  • پولیش و جلادهی انواع سطوح سنگی، سرامیکی و بتنی
  • بهسازی انواع سنگ شامل گرانیت ، مرمر و مرمریت