خدمات

شرکت فراپاک یک شرکت خدماتی می باشد که با هدف تسهیل و تسریع در امور مرتبط با نظافت و بهینه سازی سطوح کف فعالیت خود را آغاز نمود. بهره‌گیری از تجهیزات نظافتی متنوع و پیشرفته در کنار نیروهای خدماتی باتجربه و متخصص، شرکت فراپاک را قادر می‌سازد تا خدمات نظافتی خود را در طیفی وسیع و بسیار متنوع ارائه‌ نماید. بطور کلی خدمات قابل ارائه توسط این شرکت را در دو دسته کلی خدمات نظافتی و خدمات بهسازی سطوح کف می‌توان دسته بندی نمود. هر دو دسته ذکر شده در محیط‌های گوناگون از منازل و مجتمع‌های مسکونی گرفته تا پاساژها و مراکز خرید بزرگ و سایت‌های صنعتی قابل اجرا می‌باشند.

خدمات نظافتی

خدمات نظافتی ارائه شده توسط این شرکت شامل انواع عملیات نظافت و شستشو تخصصی و عمومی همانند شستشو و نظافت سطوح کف و دیوارها، نماشویی، نظافت و شستشوی مبلمان، نظافت و شستشوی تجهیزات و ماشین‌آلات و …  در محیط‌های صنعتی، تجاری، مسکونی، اداری و … است. به منظور افزایش سرعت و کیفیت عملیات و ارتقاء سطح بهداشت محیط این شرکت از جایگزین نمودن ابزارهای دستی و روش‌های سنتی نظافت و شستشو با دستگاه‌های مکانیزه تخصصی همانند اسکرابر، سوییپر و واترجت، بهره می گیرد. علاوه براین نیروهای خدماتی باتجربه و کاملا آموزش دیده ای شرکت ، این امکان را فراهم می آورد تا عملیات نظافت و شستشوی محیط در بالاترین سطح کیفی و در حداقل زمان ممکن انجام شده که نتیجه این امر ارتقا کیفیت بهداشت محیط ، جلوه های بصری، کاهش هزینه‌های سرویس و نگهداری و صرفه‌جویی در منابع می‌باشد.

لازم به ذکر است خدمات نظافتی ارائه شده توسط شرکت فراپاک بر اساس نوع نیاز مشتریان گرامی قابل ارائه در دو قالب قرارداد پروژه ای مقطعی و کوتاه‌مدت یا قراردادهای پیمانکاری طولانی مدت قابل اجرا می‌باشند.

خدمات بهسازی سطوح کف

خدمات بهسازی سطوح کف از جمله خدمات مهم ارائه شده توسط تیم فنی و تخصصی شرکت فراپاک می باشد. بهسازی و فرآوری سطوح کف یک کار تخصصی است که نیازمند استفاده از دانش روز، افراد متخصص و با تجربه در شناخت انواع سنگ و بتن و همچنین تجهیزات و ابزار های تخصصی می باشد. شرکت فراپاک با اختصاص یک تیم فنی و متخصص به خدمات بهسازی سطوح کف و همچنین استفاده از تجهیزات مدرن و تخصصی گام موثری در ارتقا جلوه های بصری و بهداشت محیط برداشته و طول عمر بالای کفپوش های سنگی و بتنی مشتریان را تضمین می نماید.

با توجه به ماهیت کفپوش ها و نیازمندی های متفاوت آنها،‌ خدمات بهسازی سطوح کف در سه گروه اصلی طبقه بندی می شوند:

  • فرآوری سطوح بتنی
  • پولیش و جلادهی انواع سطوح سنگی، سرامیکی و بتنی
  • بهسازی انواع سنگ شامل گرانیت ، مرمر و مرمریت

بهسازی سطوح سنگی

سنگ از محبوب ترین موادی است که برای پوشش دهی سطوح کف در محیط های مختلف از آن استفاده می شود. جلا و زیبایی سنگ مهم ترین دلیل انتخاب سنگ برای سطح کف می باشد. این سطوح در صورت براق و صیقلی بودن، جلوه بصری بی نظیری را ایجاد می کنند. عدم نگهداری از سنگ کفپوش ها باعث هدر رفت هزینه و تحمیل هزینه اضافی برای تهیه جایگزین می شود. با بهسازی سطوح سنگی، زیبایی و جلای آن افزایش یافته و از اتلاف سرمایه جلوگیری می شود. در بهسازی سطوح سنگی ابتدا بند های سیمانی تخلیه می شود. سپس برای حذف ناهمواری ها توسط دستگاه های ساب زنی عملیات کالیبراسیون انجام می گیرد. برای افزایش طول عمر سطح از اپوکسی مایع استفاده می شود. پس از خشک شدن اپوکسی، ساب مقاوم سازی برای یکنواخت سازی سطح انجام می گیرد. در مرحله بعد نوبت به ساب زنی نرم با دیسک های پولیش می رسد. در نهایت سطح سنگ با پولیشر مخصوص جلادهی شده تا یک لایه کریستال ایجاد شود.

فرآوری سطوح بتنی

افزایش طول عمر بتن و حفظ زیبایی آن با عملیات فرآوری یا سوپر کانکریت به بهترین نحو صوت می پذیرد. استفاده از این روش پیامد هایی مانند افزایش مقاومت سایشی، نفوذ ناپذیری سطح در برابر آب و روغن و افزایش طول عمر بتن را در پی دارد. در عملیات فرآوری بتن ابتدا حذف ناهمواری ها و کالیبراسیون سطح صورت می گیرد. سپس به کمک سخت کننده های ویژه، سطح بتن مقاوم سازی می شود. در نهایت برای دستیابی به سطح یکنواخت و صیقلی عملیات پولیش انجام می گیرد.

کارواش های زنجیره ای

کارواش اتوماتیک به عنوان یک سیستم یکپارچه با انجام عملیات های شستشوی و پاشش مواد شوینده، برس زنی، واکس زدنی و خشک کردن صحیح خودرو به عنوان یک روش متداول در اغلب کشور های جهان شناخته شده است.شرکت فراپاک سازان آوا با همکاری شرکت پیشرو پاکران در بهره برداری کارواش های زنجیره ای پاکران به عنوان اولین کارواش زنجیره ای تمام اتوماتیک در کشور اقدام نموده است.
?شعبه ۱: ایران مال
?شعبه ۲:اکومال
?شعبه ۳:بام لند

اجاره ماشین آلات نظافت صنعتی

کلیه ماشین آلات نظافتی صنعتی فراپاک از طریق سایت رنت ابزار به صورت استیجاری در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد.