شرکت فراپاک سازان آوا به عنوان یک مجموعه متخصص خدماتی می باشد که با هدف تسهیل و تسریع در امور مرتبط با نظافت و بهینه سازی سطوح کف فعالیت خود را آغاز نمود. بهره گیری از تجهیزات نظافتی متنوع و پیشرفته در کنار نیروهای خدماتی و فنی با تجربه و متخصص شرکت فراپاک را قادر می سازد تا خدمات خود را در طیفی وسیع و بسیار متنوع ارائه نماید. بطورکلی خدمات قابل ارائه توسط این شرکت را در دو دسته کلی خدمات نظافتی و خدمات بهسازی سطوح کف می توان دسته بندی نمود. هر دو دسته ذکر شده در محیط های گوناگون از منازل و مجتمع های مسکونی گرفته تا پاساژها و مراکز خرید بزرگ و سایت های صنعتی قابل اجرا می باشند.

خدمات نظافت صنعتی

خدمات نظافتی ارائه شده توسط این شرکت شامل انواع عملیات نظافت و شستشو تخصصی و عمومی همانند شستشو و نظافت سطوح کف و دیوارها، نماشویی، نظافت و شستشوی مبلمان و موکت ها، نظافت و شستشوی تجهیزات و ماشین آلات و …. در محیط های صنعتی، تجاری، مسکونی، اداری و … است. به منظور افزایش سرعت و کیفیت عملیات و ارتقاء سطح بهداشت محیط، این شرکت از جایگزین نمودن ابزارهای دستی و روش های سنتی نظافت و شستشو با دستگاه های مکانیزه تخصصی همانند اسکرابر، سوئیپر و واترجت، بهره می گیرد. علاوه بر این نیروهای خدماتی با تجربه و کاملا آموزش دیده این شرکت، این امکان را فراهم  می آورد تا عملیات نظافت و شستشوی محیط در بالاترین سطح کیفی و در حداقل زمان ممکن انجام شده که نتیجه این امر ارتقاء کیفیت بهداشت محیط، جلوه های بصری، کاهش هزینه های سرویس و نگهداری و صرفه جویی در منابع می باشد.

خدمات بهسازی سطوح کف

خدمات بهسازی سطوح کف از جمله خدمات مهم ارائه شده توسط تیم فنی و تخصصی شرکت فراپاک می باشد.بهسازی و فرآوری  سطوح کف یک کار تخصصی است که نیازمند استفاده از دانش روز، افراد متخصص و با تجربه در شناخت انواع سنگ و بتن و همچنین تجهیزات و ابزارهای تخصصی می باشد. شرکت فراپاک با اختصاص یک تیم فنی و متخصص به خدمات بهسازی سطوح کف و همچنین استفاده از تجهیزات مدرن و تخصصی گام موثری در ارتقاء جلوه های بصری و بهداشت محیط برداشته و طول عمر بالای کفپوش های سنگی و بتنی مشتریان را تضمین می نماید.

با توجه به ماهیت کفپوش ها و نیازمندی های متفاوت آن ها، خدمات بهسازی سطوح کف در سه گروه اصلی طبقه بندی می شوند:

  • فرآوری سطوح بتنی
  • پولیش و جلادهی انواع سطوح سنگی، سرامیکی و بتنی
  • بهسازی انواع سنگ شامل گرانیت، مرمر و مرمریت