در نظافت فرش و موکت بسیاری از افراد گمان می کنند تنها با جاروبرقی می توان فرش و موکت را نظافت کرد این در صورتی است که میکروب و آلودگی در تارو پود فرش نفوذ می کند و این نوع آلودگی با جاروبرقی از بین نمی رود.عدم نظافت اصولی فرش باعث ماندگاری آلودگی و ایجاد بیماری می شود.جنس بافت فرش به گونه ای است که می تواند محل مناسبی برای تجمع و رشد آلودگی باشد. در این بین ممکن است این آلودگی سبب بروز بیماری و آلرژی برای افراد حاضر در آن محیط گردد.با نظافت اصولی و به کارگیری روش های نوین نظافت صنعتی می توان فرش و موکت را با بالاترین کیفیت نظافت کرد و هرگونه آلودگی را از محیط و لوازم دور کرد.در نظافت صنعتی برای نظافت فرش و موکت می توان از دستگاه کاربردی موکت شوی صنعتی استفاده نمود.از بین بردن میکروب ها با موکت شوی صنعتی کاری ممکن خواهد بود. با استفاده از این دستگاه می توان محیطی امن و سالم برای افراد ایجاد کرد.

موکت شوی صنعتی

به دلیل سختی شستشو فرش و موکت در روش های سنتی، شستشو این لوازم تنها سالی یک بار و در ایام پایانی سال صورت می گیرد.اما با در نظر گرفتن میزان استفاده از فرش و موکت شستشوی آن ها باید امری مداوم باشد و نباید محدود به روزهای پایانی سال باشد.در نظافت صنعتی با استفاده از دستگاه موکت شوی صنعتی این امر به راحتی میسر است و میتوان این کفپوش رایج را در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه نظافت کرد.در موکت شوی صنعتی ذرات ریز، میکروب و ج باکتری ها به وسیله برس از بافت فرش و موکت جدا شده و از بین می رود.از بین رفتن کامل آلودگی از ایجاد بوی بد در محیط و پخش آلودگی جلوگیری می کند.خشک شدن همزمان فرش و موکت هنگام استفاده از این دستگاه و جذب رطوبت ناشی از شستشو توسط دستگاه از رشد باکتری ها جلوگیری می نماید.

در این دستگاه پخش آب و مواد شوینده، برس زنی و مکش آلودگی به صورت همزمان صورت می گیرد و این یکپارچگی در عملکرد باعث افزایش کیفیت نظافت می شود.

از دستگاه موکت شوی صنعتی می توان در بسیاری از اماکن نظیر هتل ها، مساجد، منازل مسکونی، مجتمع های اداری و حتی قالیشویی استفاده نمود.

به طور کلی شستشوی موثر در موکت شوی صنعتی بستگی به  5 آیتم دارد.

1-سیستم برس زنی دستگاه

2-دما

3-مواد شوینده

4-سامانه مکش

5-مدت زمان خشک شدن

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای ارتباط با کارشناسان ما در این شرکت از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های نظافت صنعتی و اطلاع از مشخصات موکت شوی صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید