سرنشین دار

امروزه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، سبک زندگی به سمت مکانیزه شدن و استفاده از روشهای مدرن در هر امری سوق دارد،خدمات نظافت صنعتی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی در امور خدماتی کمک شایانی به شرکت های نظافت صنعتی و همچنین مشتریان می کند.

نظافت صنعتی شامل مجموعه بزرگی از دستگاه ها می باشد که هر کدام انواع و کاربردهای گوناگونی دارند.

دستگاه اسکرابر (کف شوی صنعتی) جزءمشهورترین و کاربردی ترین دستگاه های نظافت صنعتی در بین صنایع و مشتریان خانگی می باشد.

این دستگاه انواع مختلفی از لحاظ فنی، کاربردی و ظاهری دارد.

در مقاله های قبلی به تفصیل به شرح ویژگی های دستگاه اسکرابر و کاربردآن در صنایع و مشاغل گوناگون

پرداخته ایم.

به طور کلی دستگاه  اسکرابر به دودسته سرنشین دار(باتری دار) و دستی (کابلی و باتری)تقسیم می شود.

در این مقاله به شرح چند ویژگی شاخص دستگاه اسکرابر سرنشین دار می پردازیم.

سرنشین

به طور کلی دستگاه اسکرابر سرنشین دار برای شستشوی سطح کف محیط های وسیع مناسب می باشد.

دستگاه اسکرابر سرنشین دار انواع مختلفی دارد که دارای مخزن با حجم های متغیر است.

شستشو در دستگاه اسکرابر توسط برس زیر دستگاه و  آب صورت  می گیرد که در صورت نیاز می توان از مواد شوینده (محصولات شرکت فراپاک سازان آوا) هم استفاده نمود.

استفاده از دستگاه اسکرابر سرنشین دار به دلیل ظرفیت بالای مخزن آب و پهنای شستشو بالاتر، برای محیط های بزرگ و صنعتی کارآمد و به صرفه تر (از لحاظ مالی،زمانی و…) است.

زمان انجام کار توسط دستگاه اسکرابر سرنشین دار نسبت به سایر دستگاه ها به مراتب کمتر است و این دستگاه سرعت بالایی در شستشوی سطح کف دارد.

اسکرابر سرنشین دار نیروی مورد نیاز خود را از طریق باتری تامین می کند و نیازی به کابل برق ندارد بنابراین محدودیت های استفاده از کابل برق در محیط های مختلف، هنگام استفاده از دستگاه را نخواهید داشت.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

همچنین شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیاز در زمینه شستشو و خدمات نظافتی و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

 

پیام بگذارید