اسکرابر شارژی دستی  یکی از کارآمدترین اسکرابر های صنعتی است که در ابعاد مناسب طراحی و تولید شده است و فرآیند نظافت را با کیفیت مطلوبی انجام می دهد.

امروزه صرفه جویی در زمان و نیرو بسیار مهم است با استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی می توان این دو عامل را تا حد زیادی کاهش و عوامل مهم دیگر را افزایش داد.

استفاده از دستگاه هایی مانند اسکرابر شارژی دستی می تواند تا حد زیادی به سهولت انجام کار کمک نماید.

دستگاه های نظافت صنعتی باعث افزایش بهره وری نیروها در مجتمع های تجاری و اداری می شود.

تمام این تجهیزات با قدرت  مهارت های منحصر به فرد در نظافت به افراد قابلیت های نظافتی بالایی می دهند.

از این رو استفاده از این تجهیزات باعث سهولت انجام کار و افزایش بهره وری می گردد.

اسکرابر شارژی دستی

زمین شوی صنعتی یا اسکرابر یکی از تجهیزات نظافت صنعتی است. در واقع این دستگاه کاربردی ترین دستگاهی است که برای نظافت سطح کف کاربرد دارد و مورد استفاده قرار میگیرد.از اسکرابر شارژی دستی به دلیل ابعاد و طراحی مناسب می توان در محیط هایی با تراکم بالای موانع استفاده کرد. همانطور که در مقالات قبلی بارها ذکر کردیم بخش های اصلی تشکیل دهنده اسکرابر شارژی دستی عبارتند از: مخزن آب تمیز و کثیف، برس و سامانه مکنده آلودگی.

مزایای استفاده از اسکرابر شارژی دستی

1-کاهش مصرف آب

2-افزایش کیفیت، سرعت و بهره وری

3-منبع تغذیه مناسب

کاهش مصرف آب

هنگام استفاده از دستگاه اسکرابر، به دلیل طراحی هوشمند این دستگاه میزان مصرف آب به شدت پایین آمده و از اتلاف آن جلوگیری می شود.

افزایش کیفیت، سرعت و بهره وری

 اسکرابر شارژی دستی می تواند محوطه را به طور کامل و با کیفیت بالا نظافت نمایند. در محیط های گسترده استفاده از این دستگاه باعث بالا رفتن سرعت نظافت می شود.همچنین با استفاده از این دستگاه، انرژی کمتری از کاربران گرفته می شود. از این رو بهره وری از نیروی کار بالا رفته و می توان کارکنان را در زمینه های دیگر مشغول به کار نمود

منبع تغذیه مناسب

در اسکرابر های شارژی به دلیل عدم وجود کابل برق، در بخش هایی از محیط که دسترسی به پریز برق و اتصال دستگاه به برق مستقیم وجود ندارد بسیار کارآمد بوده و دستگاه به راحتی قابل استفاده خواهد بود.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در محیط های اداری و تجاری است برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های نظافت صنعتی و اسکرابر از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید