نام تعمیرگاه در اذهان عمومی معمولا یادآور لکه های سیاه و روغنی است. تعمیرگاه ها محل تردد ماشین آلات سنگین است. جنس سطح کف در تعمیرگاه بسیار مهم است.امروزه با پیشرفت تکنولوژی می توان از روش های نوین فرآوری بتن تحت عنوان بتن پولیشی یا سوپر کانکریت استفاده نمود. بتن پولیشی روشی نوین در فرآوری بتن است که در آن بتن ماده ی سخت و با استفاده محدود را به ماده ای با قابلیت بالا تبدیل می کند.

امروزه بتن فرآوری شده برای سطوح مختلفی کاربرد دارد.این کفپوش ویژگی های منحصر به فردی دارد که توجه بسیاری از طراحان و سازندگان را به خود جلب کرده است.ترکیب رنگ این نوع کفپوش بسیار متنوع است امکان طراحی بر روی این کفپوش از دیگر ویژگی های قابل توجه آن است.

این کفپوش مقاومت سایشی بالا و نفوذپذیری بسیار کمی دارد.

در اماکنی مانند تعمیرگاه  به دلیل نوع فعالیت و تردد ماشین آلات سنگین باید از کفپوشی با دوام و مقاوم در برابر وزن استفاده کرد.

بتن پولیشی در تعمیرگاه

 استفاده از بتن پولیشی برای سطح کف تعمیرگاه روش ایده آلی است.در بتن پولیشی سطح کف به سطحی ضد آب، ضد خش، مقاوم در برابر وزن و با قابلیت نظافت آسان تبدیل می گردد.

با استفاده از این روش به راحتی می توان در زمان و هزینه صرفه جویی کرد.این کفپوش نسبت به سایر کفپوش های اپوکسی و رزینی از طول عمر بالایی برخوردار است و هزینه تعمیر و نگهداری کمتری دارد.

در محیطی مانند تعمیرگاه که حجم آلودگی های روغنی که به صورت روزانه ایجاد می شود زیاد است، باید هزینه ای برای نظافت در نظر گرفت ولی با استفاده از بتن پولیشی دیگر نیاز به هزینه بالا برای نظافت نیست چرا که آلودگی در این کفپوش نفوذ نمی کند و با نظافت روتین و ساده روزانه می توان به راحتی سطح را تمیز کرد. سطح بتن پولیشی صیقلی و زیبا و در عین حال بدون خطر لغزندگی برای افراد می باشد.

بتن پولیشی در برابر رطوبت مقاوم است و به سطح اجازه تنفس می دهد.اجرای این فرآیند نسبت به سایر روش ها زمان زیادی لازم ندارد.

با انتخاب بتن پولیشی در مدت زمان کم می توان به سطحی زیبا، کاربردی و مقاوم رسید.

مزیت بتن پولیشی در تعمیرگاه

1-صرفه اقتصادی

2-نفوذناپذیری

3-نظافت آسان

4-طول عمر بالا

 5-زیبایی

شرکت فراپاک سازان آوا اولین مجری روش سوپر کانکریت و بتن پولیشی در ایران است برای دریافت مشاوره از طریق صفحه تماس با ما اقدام بفرمائید.برای دریافت مشخصات دستگاه های کابردی این روش می توانید از سایت رنت ابزار دیدن فرمائید.

پیام بگذارید